30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Odkazy na stánky o Shanimalovi

Goto down 
+2
Miss_Leto
Cominick
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 7:05 pm

tak která to má na svědomí? Twisted Evil

http://shannon-leto.blog.cz/
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 7:09 pm

Neznam, ale teda dost k tomu (němu) taky začínám směřovat .... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 7:10 pm

Twisted Evil Twisted Evil další do party ... to je návykové lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 7:14 pm

Shannnnnon je velice návykový !!! affraid a jak to tak pozoruju, žádná odvykačka neexistuje !!!!! What a Face alien Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 7:19 pm

ještě aby odvykačka .. na tu by šel jen blázen lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 8:45 pm

Cominick napsal:
tak která to má na svědomí? Twisted Evil

http://shannon-leto.blog.cz/
bohužel já ne..ale už jsem se k tomu pomalu chystala..SHANNON JE SEKÁČ!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 8:46 pm

Mary(go)On napsal:
Shannnnnon je velice návykový !!! affraid a jak to tak pozoruju, žádná odvykačka neexistuje !!!!! What a Face alien Like a Star @ heaven
Mary..k tomu ICQ..to bylo krásnýSmile) velice jsi mi pobavila.)
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 9:17 am

Jersey: To já taky, hlavně ráno, když jsem se probudila... znáte to: " sakra, to uz je koneeec?" lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:57 am

Mary(go)On napsal:
Jersey: To já taky, hlavně ráno, když jsem se probudila... znáte to: " sakra, to uz je koneeec?" lol!
a pak si uvědomíš: Já chci pokračování!! Néééééé.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 1:44 pm

jersey: mozna kdyz zopaknem opet nejaky Shannimal dychanek, podvedomi se opet prepne do Shannzony Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 2:00 pm

Mary: to bylo příjemný,že? Viva ICQ lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 2:16 pm

Twisted Evil Tak tak a ještě viva tohle forum, na jehož popud jsem se rozhodla udělat si filmový večer po vzoru jednoho rozhovoru - nakoupim popcorn, pujcim Little miss Sunshine a Requiem (abych uplne neodbočila z našich dobrých kolejí ... ) a budu v klídku užívat prázdnej byt :-)
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 2:18 pm

Dneska jdeš na to,jo?Tak to si to pěkně užíj i za mě. Ale nevím jestli se Requiem hodí k Little Miss.
Já mám dneska páááárty rabbit se těším jak malej JARDA lol! lol! (to je tak pěkný..budeme někdo muset říct Járovi,že se to u nás říká) lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 2:22 pm

Vim, že to k sobě moc nepasuje, ale já jsem schopná vstřebat všechno a pak přemejšlim nad každym zvlášť - prostě magor Smile

Ať se párty vyvede! Můžeš si napsat další úkol na seznam :-))
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 2:24 pm

tak hlavně nespoj,že Little Miss brala drogy lol! lol!
Děkuji moc,vyvede se určitě..jako každá grilovačka.
Jinak..ten seznam se týká jen Londýna a okolí..ale je celkem vtipnej,doufám,že mě s tou rulí pustí lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 4:42 pm

no počkej počkej to jestli je Shann masožravec se moc Londonu netýká a taky to má být na seznamu lol! lol! lol!
btw....už ani nevím co všechno ostatní tam má být scratch
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 4:45 pm

peťulka napsal:
no počkej počkej to jestli je Shann masožravec se moc Londonu netýká a taky to má být na seznamu lol! lol! lol!
btw....už ani nevím co všechno ostatní tam má být scratch
však to je na seznamu,ale to se týká "svatby"..chápeš lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 6:52 pm

jj tak to pak samozřejmě to by byl průser mít na svatbě jenom mrkvičky...nebo zase naopak kachničku to se objasnit musí lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 9:49 am

lol! tak prosila bych bez tý kachničky(nesnáším to)..mě šlo hlavně o tu polívku s knedlíčkama,která se jí ze společnýho talíře..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Odkazy na stánky o Shanimalovi   Odkazy na stánky o Shanimalovi - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Odkazy na stánky o Shanimalovi
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» odkazy:))
» odkazy

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: