30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jared v českých novinách

Goto down 
+7
peťulka
jersey
Mary(go)On
lalababies
kiki
edoulek
Cominick
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:38 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

no abych ti řekla pravdu, ani to na to nevypadalo lol! lol! lol!

  • Neřikej to neřikej to neřikej to! Jdu si ty kalhoty přeprat ještě jednou... Ještě že jsem si nevzala tu skotskou sukni, jako někdo, to by bylo více nebezpečné!
ale tak nééé..hele..náhodou, to bylo luxusní posezení. společnost též luxusní..co víc si přát?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:43 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

no abych ti řekla pravdu, ani to na to nevypadalo lol! lol! lol!

  • Neřikej to neřikej to neřikej to! Jdu si ty kalhoty přeprat ještě jednou... Ještě že jsem si nevzala tu skotskou sukni, jako někdo, to by bylo více nebezpečné!
ale tak nééé..hele..náhodou, to bylo luxusní posezení. společnost též luxusní..co víc si přát?Very Happy

no dobre nechte si sva tajmenstvi...nam nezasvecenym - DO NOT ENTER albino
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:44 pm

Lilian napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

no abych ti řekla pravdu, ani to na to nevypadalo lol! lol! lol!

  • Neřikej to neřikej to neřikej to! Jdu si ty kalhoty přeprat ještě jednou... Ještě že jsem si nevzala tu skotskou sukni, jako někdo, to by bylo více nebezpečné!
ale tak nééé..hele..náhodou, to bylo luxusní posezení. společnost též luxusní..co víc si přát?Very Happy

no dobre nechte si sva tajmenstvi...nam nezasvecenym - DO NOT ENTER albino

já razím heslo: co se na místě uvaří, se na místě sní a netahá se to jinam! takže..sorry..ale DO NOTTTTTTTTTTTTTTTTT ENTER
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:47 pm

a Mary razí heslo, to co se na místě upeče, to se taky ihned zapomene, takže asi tak lol! lol! lol! Je to možný, že já si nepamatuju půlku pobytu?!! scratch scratch lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:48 pm

jersey napsal:
Lilian napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

no abych ti řekla pravdu, ani to na to nevypadalo lol! lol! lol!

  • Neřikej to neřikej to neřikej to! Jdu si ty kalhoty přeprat ještě jednou... Ještě že jsem si nevzala tu skotskou sukni, jako někdo, to by bylo více nebezpečné!
ale tak nééé..hele..náhodou, to bylo luxusní posezení. společnost též luxusní..co víc si přát?Very Happy

no dobre nechte si sva tajmenstvi...nam nezasvecenym - DO NOT ENTER albino

já razím heslo: co se na místě uvaří, se na místě sní a netahá se to jinam! takže..sorry..ale DO NOTTTTTTTTTTTTTTTTT ENTER


aby vam nezaskocilo... Mad lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:48 pm

Mary(go)On napsal:
a Mary razí heslo, to co se na místě upeče, to se taky ihned zapomene, takže asi tak lol! lol! lol! Je to možný, že já si nepamatuju půlku pobytu?!! scratch scratch lol! lol!


nebyla jsi..ted jak to říct..s Járou: na ledě, na ledě, na ledě, na ledě? já jo lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:54 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
a Mary razí heslo, to co se na místě upeče, to se taky ihned zapomene, takže asi tak lol! lol! lol! Je to možný, že já si nepamatuju půlku pobytu?!! scratch scratch lol! lol!


nebyla jsi..ted jak to říct..s Járou: na ledě, na ledě, na ledě, na ledě? já jo lol! lol!


No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No No
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:56 pm

jersey napsal:

nebyla jsi..ted jak to říct..s Járou: na ledě, na ledě, na ledě, na ledě? já jo lol! lol!

No tys teda byla.... A klouzalo to fest lol! lol! lol! lol! Mě možná poznamenalo otvírání o zábradlí, to je první a poslední moment, který si vybavuju, pak už tma, "svůj širák odhazuji v dál" a světlo na konci tunelu.... Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeMon Feb 18, 2008 11:59 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

nebyla jsi..ted jak to říct..s Járou: na ledě, na ledě, na ledě, na ledě? já jo lol! lol!

No tys teda byla.... A klouzalo to fest lol! lol! lol! lol! Mě možná poznamenalo otvírání o zábradlí, to je první a poslední moment, který si vybavuju, pak už tma, "svůj širák odhazuji v dál" a světlo na konci tunelu.... Very Happy Very Happy Very Happy


tak, nevyužij toho, když je nabídka Wink Wink Wink

Ale to jsem chtěla...já si ještě pamatuju: kačerov jak hurikán! a ty hajzleeeeeeeeeeeeeeeeeee proč? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Lilian

Lilian


Poeet p?íspivku : 37
Age : 37
Registration date : 17. 02. 08

Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitimeTue Feb 19, 2008 11:59 am

J.A.R.E.D. : Jedinečný Anorganický Robot na Eliminaci Domů
L.E.T.O. : Létající Efektivní Transportní Obránce

S.H.A.N.N.O.N. : Sebevražedný Horlivý Absolutně Nezničitelný Nezničitelný Obrovský Nájezdník
L.E.T.O. : Létající Efektivní Transportní Obránce


albino lol! lol! lol! lol! lol! hlavne zduraznujeme NEZNICITELNY!!!!
lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jared v českých novinách - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 6 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jared v českých novinách
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» jak jinak nez Jared
» Mlady Jared
» Jared jako Gay=)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: