30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jared v českých novinách

Goto down 
+7
peťulka
jersey
Mary(go)On
lalababies
kiki
edoulek
Cominick
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 8:52 pm

lol! lol! Tak to je dooost nechutná představa lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 9:17 pm

Mary(go)On napsal:
lol! lol! Tak to je dooost nechutná představa lol!
v tom se nohy nepotěj..mám je a lepší "pohodlný" boty neexistují bounce bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 10:00 pm

tak co víš třeba trpí nadměrnou potivostí nohou
nebo byl nervozní a tohle byl následek lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 10:54 am

To psali v Blesku vid?
Nemáte někdo fotku,jak má na sobě ty jeho Crocsky?
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 12:38 pm

Jo v blesku. Uplne ty samý boty (i barevnou kombinaci) jsem videla i na Bushovi... Mad Zkusim nějakou najít.
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 12:39 pm

Jared v českých novinách - Stránka 2 E010
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 12:49 pm

Jůů,díky lol! Já nevim,ale mě se ty boty nelíbí lol! lol! nic proti Jersey cat
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:06 pm

v pohodě. já to beru..ale říkám, jsou to jedny z nejpohodnějších bot co mám..a já je mám růžový..a je jasný,že k sukni je nenosím..je to úlet..moc lidí v Brně jsem v nich nepotkala..zato v Praze je má každá hokejka:)))
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:07 pm

Věřim,že jsou pohodlný,to jo Razz
V růžovým musí bej pěkný lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:09 pm

si piš...jen mi teď dožralo..u moře má každej "fake" Crocsů..to je něco tak otřesnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýho!!!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:11 pm

To dokáže pěkně naštvat co? lol!
Mě totálně vytočilo,že jsem si koupila krásný drahý tričko a za týden ho měla jedna holka u nás ve třídě takky!!To se pak nedá nosit Sad
Ještě k těm botám,mě to přijde jak gumovky geek
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:13 pm

né naštvat..mě to může být jedno,já mám pravý Crocsy..ale že jsou ty lidi ochotný chodit ve švindlu..no to pardon!!to raděj bosá.
a by the way..to jsou gumovky lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:15 pm

To mě by to vytočilo lol!
tak třeba nemaj na pravý Very Happy
Já když byla v Bulharsku,tak tam prodávaj na ulici samí padělky,Diesel,Adida,Victoria Beckham(značky)a v tom tam všichni chodili na pláž(v těch tričkám),to jen přímo strašný afro
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:16 pm

to je všude a je to pěknej humus!hlavně to jde poznat jako blázen lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 1:19 pm

Přesně! A nejhorší je,když ten člověk machruje,jak je to značkový a on je to padělek a jak říkáš,když je to poznat lol! lol!
Jaká je tvoje nej.značka?
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 08, 2007 5:56 pm

tak můžeme s klidným srdcem říct,že Jára (když už je to forum o něm) má pravý Crocsy.
A já tu nechci zbytečně dělat reklamu.o)Ale je jich dosti.
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 09, 2007 12:09 pm

jersey napsal:
tak můžeme s klidným srdcem říct,že Jára (když už je to forum o něm) má pravý Crocsy.
A já tu nechci zbytečně dělat reklamu.o)Ale je jich dosti.
To si řekla pěkně Razz To by Járu potěšilo lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 10:55 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
lol! lol! Tak to je dooost nechutná představa lol!
v tom se nohy nepotěj..mám je a lepší "pohodlný" boty neexistují bounce bounce bounce

a to ti nevadí že je nosí celá Praha.....mě totiž přijde ( a mě se ty boty hoodně líběj), že v zahraničí je nosej ty kterejm se líběj, maj rádi ten styl, ale nemá je celý město, tam se to ztratí. ale v ČR je nosej jak ti, kterejm se ty boty líběj tak i ti co v tom viděj jen styl a chtěj bejt hoodně modní. mě to přijde jako s kafem v Anglii. Tam je to normální, že si kupujou kafe na ulici cestou někam, není to předražený, ale v ČR si to kupujou ti co to viděli v zahraničí a na něco si hrajou.....my opinion Shocked
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 10:57 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
lol! lol! Tak to je dooost nechutná představa lol!
v tom se nohy nepotěj..mám je a lepší "pohodlný" boty neexistují bounce bounce bounce

a to ti nevadí že je nosí celá Praha.....mě totiž přijde ( a mě se ty boty hoodně líběj), že v zahraničí je nosej ty kterejm se líběj, maj rádi ten styl, ale nemá je celý město, tam se to ztratí. ale v ČR je nosej jak ti, kterejm se ty boty líběj tak i ti co v tom viděj jen styl a chtěj bejt hoodně modní. mě to přijde jako s kafem v Anglii. Tam je to normální, že si kupujou kafe na ulici cestou někam, není to předražený, ale v ČR si to kupujou ti co to viděli v zahraničí a na něco si hrajou.....my opinion Shocked
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 9:57 am

z Prahy nejsem..takže je mi fuk co si nosej v Praze,já ty boty nosím,protože to jsou nejpohodlnější boty na světě..a měla jsem je dřív,než Crocsy došly k nám do čr...takže TAKE IT EASY..a jinak s tím kafem souhlasím.)
Tady to vidíš i na tom,že u nás je tak max.Coffee Heaven a to je v porovnání s venkem drahý..ostatně JAKO VŠE! rabbit
a jestli to byla narážka,že si na něco hraju,tak mě neznáš..
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hej   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 7:32 pm

jersey napsal:
z Prahy nejsem..takže je mi fuk co si nosej v Praze,já ty boty nosím,protože to jsou nejpohodlnější boty na světě..a měla jsem je dřív,než Crocsy došly k nám do čr...takže TAKE IT EASY..a jinak s tím kafem souhlasím.)
Tady to vidíš i na tom,že u nás je tak max.Coffee Heaven a to je v porovnání s venkem drahý..ostatně JAKO VŠE! rabbit
a jestli to byla narážka,že si na něco hraju,tak mě neznáš..

klíííd nebyla to narážka na nic!!!!! a už vůbec ne na tebe páč o tobě FAKT nic nevim a z 1 bot, který sem si chtěla taky koupit tě FAKT nepoznám:-D jen řikám můj názor na to, že sem si je chtěla na léto koupit, al ekdyž sem zalezla do metra tak na mě vybaflo nejmíň 10 těhle bot tak sem si je nekoupila, jo a jak sem došla k tomu, kdo si je kupuje - seděli tam 2 nány - ano opravdu - a bavili se o tom, proč si je koupili, děsný.....jo a já si z toho co sem si přečetla z tvej komentářů myslim že si OK - líbí se ti Anglická móda, jezdíš do UK. No a právě že si myslim, že to Coffee Heaven je právě pro ty co nemaj po ránu do práce kafe jen proto že na něj maj chuť( kámočka se vrátila z UK a chodí tam jen proto, že to "TAM" viděla) z toho můj názor!!!!
Jestli sem se tě dotkla - sorry, nic proti tobě, fakt
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 7:33 pm

nééé..pohodka..OK.
Po prvním přečtení mi to tak vyznělo..ale vše vyjasněno..v pohodě.
Rozumíme si Wink Wink Wink A jinak..vítej na fórum..do tý naší "Bohnice" party lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 8:36 pm

jersey napsal:
nééé..pohodka..OK.
Po prvním přečtení mi to tak vyznělo..ale vše vyjasněno..v pohodě.
Rozumíme si Wink Wink Wink A jinak..vítej na fórum..do tý naší "Bohnice" party lol!

Tahle "Bohnice" nemá chybu:-D Díky za přivítání!!!! (nemáš náhodou ňáký filmy s Jaredem na DVD, jj asi s tim strašně prudim, ale mam z toho depresi - že nic nemam Razz )
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 8:38 pm

mám v komplu Requiem..teď ho budu vypalovat Adis..páč jsem jí to měla poslat přes ICQ..ale nebudu mít čas. Tak mám to vypálit dvakrát?
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 8:41 pm

jersey napsal:
mám v komplu Requiem..teď ho budu vypalovat Adis..páč jsem jí to měla poslat přes ICQ..ale nebudu mít čas. Tak mám to vypálit dvakrát?

no tak to bys byla móóóóóóóc hodná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kdyby ti to nevadilo... santa king
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Jared v českých novinách - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jared v českých novinách   Jared v českých novinách - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Jared v českých novinách
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Jared with .... :-)
» jak jinak nez Jared
» Mlady Jared
» Jared jako Gay=)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: