30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Novinky

Goto down 
+7
Cominick
Bejbatkooo
Mary(go)On
Neela
jersey
peťulka
kiki
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 11:35 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Neela napsal:
peťulka napsal:
jak jenom přejela ockem Evil or Very Mad - musí strhnout rukavníka lol!

no já se spokojim s malym:-D hl. musí fotit!!! hele já normálně nejsem vůbec žárlivá, ale asi se měnim.

no dobře musí je všechny zaujmout natolik, aby přijeli do ČR eště párkrát a pro lidi z fora udělali soukromej koncert

Aby s tim rukávníkem (asi jsme vymysleli nový slovo:)) nestrhla i Tomina s kytarou, to se musi naplanovat!!!

No to už má dávno na seznamu, namotivovat je, aby sem přijeli co nejdřív cyclops Shocked Exclamation
o nás bez nás lol! lol! tak děti..AGAIN: na koncertě fotí kamarád..já se soustředím na členy a koncert a BUDU se snažit nekoukat jen na Shannona (i když to bude hoooooodně těžký)..ale zčučnout i Jaye,Tomina a Timíka..
s tím rukávníkem- to je hlavní point u Toma..
a jinak děcka pecka..já se tak těšíííííííííím
a s tím zaujetím..myslím,že když mu řeknu to o tý nevěstě..tak je to jasný a bude tu pečenej vařenej lol! lol! lol! lol! lol!

řekni mu kolik tu má fanynek, ale aby se nelek afro
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 2:53 pm

Neela napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Neela napsal:
peťulka napsal:
jak jenom přejela ockem Evil or Very Mad - musí strhnout rukavníka lol!

no já se spokojim s malym:-D hl. musí fotit!!! hele já normálně nejsem vůbec žárlivá, ale asi se měnim.

no dobře musí je všechny zaujmout natolik, aby přijeli do ČR eště párkrát a pro lidi z fora udělali soukromej koncert

Aby s tim rukávníkem (asi jsme vymysleli nový slovo:)) nestrhla i Tomina s kytarou, to se musi naplanovat!!!

No to už má dávno na seznamu, namotivovat je, aby sem přijeli co nejdřív cyclops Shocked Exclamation
o nás bez nás lol! lol! tak děti..AGAIN: na koncertě fotí kamarád..já se soustředím na členy a koncert a BUDU se snažit nekoukat jen na Shannona (i když to bude hoooooodně těžký)..ale zčučnout i Jaye,Tomina a Timíka..
s tím rukávníkem- to je hlavní point u Toma..
a jinak děcka pecka..já se tak těšíííííííííím
a s tím zaujetím..myslím,že když mu řeknu to o tý nevěstě..tak je to jasný a bude tu pečenej vařenej lol! lol! lol! lol! lol!

řekni mu kolik tu má fanynek, ale aby se nelek afro

to víš že jo..si budu zbytečně dělat konkurenci lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeThu Aug 16, 2007 3:41 pm

jersey napsal:
Neela napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Neela napsal:
peťulka napsal:
jak jenom přejela ockem Evil or Very Mad - musí strhnout rukavníka lol!

no já se spokojim s malym:-D hl. musí fotit!!! hele já normálně nejsem vůbec žárlivá, ale asi se měnim.

no dobře musí je všechny zaujmout natolik, aby přijeli do ČR eště párkrát a pro lidi z fora udělali soukromej koncert

Aby s tim rukávníkem (asi jsme vymysleli nový slovo:)) nestrhla i Tomina s kytarou, to se musi naplanovat!!!

No to už má dávno na seznamu, namotivovat je, aby sem přijeli co nejdřív cyclops Shocked Exclamation
o nás bez nás lol! lol! tak děti..AGAIN: na koncertě fotí kamarád..já se soustředím na členy a koncert a BUDU se snažit nekoukat jen na Shannona (i když to bude hoooooodně těžký)..ale zčučnout i Jaye,Tomina a Timíka..
s tím rukávníkem- to je hlavní point u Toma..
a jinak děcka pecka..já se tak těšíííííííííím
a s tím zaujetím..myslím,že když mu řeknu to o tý nevěstě..tak je to jasný a bude tu pečenej vařenej lol! lol! lol! lol! lol!

řekni mu kolik tu má fanynek, ale aby se nelek afro

to víš že jo..si budu zbytečně dělat konkurenci lol! lol!

tak je sem nalákej, zaber si Shanna Járu nech tady a uteč s nim
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 7:10 pm

Další fotečky z Japonska Wink

Novinky - Stránka 2 2000348068791604153_th Novinky - Stránka 2 2000347928456877650_th Novinky - Stránka 2 2000367796767065535_th Novinky - Stránka 2 2000370840746340616_th Novinky - Stránka 2 2000396420195391901_th
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 8:06 pm

Cominick napsal:
Další fotečky z Japonska Wink

Novinky - Stránka 2 2000348068791604153_th Novinky - Stránka 2 2000347928456877650_th Novinky - Stránka 2 2000367796767065535_th Novinky - Stránka 2 2000370840746340616_th Novinky - Stránka 2 2000396420195391901_th

pěkný, sluší mu to v černý košili a bílym obleku!!!!! moc hezký lol!
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:03 pm

Tohle mě dojalo,řekl to v nákém rozhovoru

I když chodil s mnoha hollywoodskými herečkami, je sám.

"Říkával jsem, že chodím se svou fenkou, Judas.Ale teď je mrtvá. Zemřela před dvěma týdny, takže už to říkat nemůžu."

Jared shlédl na svoje kolena.

"Chystáš se pořídit si nového psa?"

Žádná odpověď.

Je to choulostivé téma.

Loučíme se s Jaredem. Dneska večer hraje v Globenu, ale předtím nás chce ještě obejmout.
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:13 pm

affraid Judas byla fenka? .. já myslela, že pes ... Embarassed Embarassed

a někde jsem četla, že prej mamina mu chce dát nového pejsana .. co je na tom pravdy, netušim ....
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:16 pm

Já taky myslela,že je to pes a ona je to fenka!!Ale třeba je to fakt pes lol!
Jakýho psa by mu asi dala... tongue
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:17 pm

kiki napsal:
Já taky myslela,že je to pes a ona je to fenka!!Ale třeba je to fakt pes lol!
Jakýho psa by mu asi dala... tongue
yorkšíráka s blackberry za obojkem lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:19 pm

lol! lol! lol! aby ho mohl strčit do kapsy? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:21 pm

Cominick napsal:
lol! lol! lol! aby ho mohl strčit do kapsy? lol! lol!
jasan
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:22 pm

zvoní mu telefon .. se zvoněním ... The Fantasy ... a najednou vytáhne Yorkšíráka, který mu dá hublana .. pak ho střdí do kapsy a v ruce mu zůstane jen Blackberry lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:23 pm

Cominick napsal:
zvoní mu telefon .. se zvoněním ... The Fantasy ... a najednou vytáhne Yorkšíráka, který mu dá hublana .. pak ho střdí do kapsy a v ruce mu zůstane jen Blackberry lol! lol!
já si nemůžu pomoct,ale já tak miluju tu tvoji ikonku,refulérně jsem se do ní zamilovala lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:24 pm

jo, proto jsi mě volala na forum lol! lol! lol! abys mohla slintat nad ikonkou lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:24 pm

Cominick napsal:
jo, proto jsi mě volala na forum lol! lol! lol! abys mohla slintat nad ikonkou lol! lol!
no..prvně mě to nenapadlo,ale on se tam tak krásně culí,že z toho mám dycky když odepíšeš dost lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:26 pm

lol! lol! tak odepisovat nebudu a je to lol! lol! nebo čenžnu ikonku? .. ne-e ... tahle mi zůstane .. jako ta druhá, co mám na krasobru lol! lol! lol! tam jsem bita za to, že ikonku měnim lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:27 pm

Cominick napsal:
lol! lol! tak odepisovat nebudu a je to lol! lol! nebo čenžnu ikonku? .. ne-e ... tahle mi zůstane .. jako ta druhá, co mám na krasobru lol! lol! lol! tam jsem bita za to, že ikonku měnim lol! lol!
prosím tě na kolenou,NECH SI JI lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:28 pm

nechám ... by jsi mě taky bila, že bych jí vyměnila, co? .. vedle jsem dostala vynadáno, když jsem si tam (kvůli koncertu v Praze) ... dala I am Echelon lol! lol! a jak jsem dostala výhružné PM, že pokud si nedám pantera z5, tak se mnou už nikdo mluvit nebude ....

takže nechám Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:30 pm

Cominick napsal:
nechám ... by jsi mě taky bila, že bych jí vyměnila, co? .. vedle jsem dostala vynadáno, když jsem si tam (kvůli koncertu v Praze) ... dala I am Echelon lol! lol! a jak jsem dostala výhružné PM, že pokud si nedám pantera z5, tak se mnou už nikdo mluvit nebude ....

takže nechám Twisted Evil Twisted Evil
NO PROTO
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:32 pm

já hodná lol! lol! já ženžovat pouze podpis lol! lol! ... vedle mám Toma ... tady mám Toma a Jar-Jar-Bingse lol! lol! (jak mu přezdíváme v Práci lol! lol! ) a ikonku si nechám Shanna ... a vedle si nechám

Novinky - Stránka 2 120764525945085ox6

tuhle a je to Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 10:50 pm

no já myslela že pořídí telefonek pejskovi aby měl komu volat když bude mít mamina obsazeno
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 11:25 pm

taky možnost .. myslíš, že by to pesan byl schopný zvednout? lol! lol!

mamina bude mít obsazeno, prtože bude telefonovat se svým druhým synátorem Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 11:34 pm

jo přesně tak sem to myslela lol!
a chtěla sem teda napsat že: jak se máš-BAF
my sme právě dohráli koncert-BAF
ale to mi přišlo přehnaný no a už to tu máte cheers lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 11:55 pm

lol! lol! lol! ale to je dobrý!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 17, 2007 11:58 pm

Embarassed Embarassed no nevim......... do Bohnic dobrý všecko lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Novinky - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Novinky
Návrat nahoru 
Strana 2 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: