30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Novinky

Goto down 
+7
Cominick
Bejbatkooo
Mary(go)On
Neela
jersey
peťulka
kiki
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:33 pm

kiki napsal:
Yze napsal:
a víš kolik by jich pak museli ukázat?49 Razz
lol! lol! haha lol! lol!
tak co?dem na novu? cheers
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:35 pm

Yze napsal:
kiki napsal:
Yze napsal:
a víš kolik by jich pak museli ukázat?49 Razz
lol! lol! haha lol! lol!
tak co?dem na novu? cheers
už jsem tam sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:36 pm

nějak rychle ne? Shocked já sem teprve na cestě
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:37 pm

Yze napsal:
nějak rychle ne? Shocked já sem teprve na cestě
počkat ale...kde je nova? Cool
Návrat nahoru Goto down
Gabbi

Gabbi


Poeet p?íspivku : 37
Registration date : 01. 10. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 9:52 pm

Neela napsal:
jak dávaj na nově tu dlouhou upoutávku na nový televizní noviny (nejmodernější apod..) tak u toho hraje hudba z Requiem

Jo, to jsem taky zaregistrovala. Mě ta reklama, díky tý hudbě upoutala Laughing
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 5:50 pm

Yze napsal:
Neela napsal:
jak dávaj na nově tu dlouhou upoutávku na nový televizní noviny (nejmodernější apod..) tak u toho hraje hudba z Requiem
jestli je tam hudba z requiemu,tak by tam mohli dát i fotky Jareda od tamtud! Very Happy pale

nebo by mohli dát vůbec requiem že sunny sunny nevíte někdo na kdy je naplánovanej Alexander?
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 5:52 pm

Gabbi napsal:
Neela napsal:
jak dávaj na nově tu dlouhou upoutávku na nový televizní noviny (nejmodernější apod..) tak u toho hraje hudba z Requiem

Jo, to jsem taky zaregistrovala. Mě ta reklama, díky tý hudbě upoutala Laughing

ta reklama je příííšerná, ale kvůli hudbě se na ní dívám a okolí to se*** sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
stejně nechápu jak to mlže bejt nejmodernější centrum, podle mě BBC Sky apod. musej mít lepšejší, snad je to nejnovější - proto nejmodernější no. hele mě teď začal strašně skákat formát na TV najednou je obraz jen na 1/2 obrazovky a pak se vrací, prostě mi tak skáče, nevíte někdo co s tim?
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:15 pm

Alexander je So 27. 10. v 20.00
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:19 pm

kiki napsal:
Alexander je So 27. 10. v 20.00

takže až za 14 dní jo sakra Mad Mad Mad Mad
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:27 pm

Neela napsal:
kiki napsal:
Alexander je So 27. 10. v 20.00

takže až za 14 dní jo sakra Mad Mad Mad Mad
Bohužel jo no,aspon se mám ena co těšit Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:28 pm

OMG, ještě že to neuvidím..nadabovaný to musí bejt "luxusní"..
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:49 pm

jersey napsal:
OMG, ještě že to neuvidím..nadabovaný to musí bejt "luxusní"..
viděla sem nadabovanýho obchodníka a páč sem předtim nikdy neslyšela Jaye mluvit - ani mi to nepřišlo, ale po Requiem (dík Jersey!!) už dabovaný nemusim. Ovšem, mam vidět dabovaný, nebo dát 50 za půjčení a koupit si DVD??
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:50 pm

http://dezz66.sblog.cz/ někde tam je přepsanej rozhovor s Jayem
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:56 pm

Narozdíl od ostatních lidí nepotřebuju moc spát, vždycky říkám, že já si zdřímnu až budu mrtvej!“ Kolik hodin denně spíš? „Pár.“ „Tak tři?“ „Jo, na co se rozmazlovat, někdy stačí čtyři, pět hodin mě dostalo, já když spim po 8 tak sem pak jak přejetá, což je teda většina tejdne
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 6:57 pm

Na chvíli zmlkne a pak řekne sametovým hlasem. „Já vás nechci rozplakat, dokonce ani sebe ne…“ Pak pokračuje. „V podmínkách, ve kterých jsem vyrůstal, jsem si nikdy nedokázal představit, že bych někdy mohl mít takové štěstí a dělal muziku, natáčet filmy nebo jet do Londýna.
jééééééééé
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 7:05 pm

Shannon, hrdě rozhlašuje, že všechny jejich úžasné videoklipy režíruje jeho bratr. Jared sám to odmítá přiznat a říká, že jeho brácha pěkně kecá. Místo toho si stojí za tím, že režisérem je fiktivní Bartholomew Cubbins, ale pak se ostýchavě zeptá. Nebo je to veřejným tajemstvím?“

Jedna z věcí, za které jsou 30 Seconds To Mars často kritizováni, je jejich chování k fanouškům. Jsou velmi pravděpodobně jedinou kapelou na světě, která se po každém koncertě zdraví a setkává s fanoušky. To, jak jsou fanouškům oddaní, je jedinečné a obdivuhodné. Za odměnu mají jedny z nejvěrnějších fanoušků. Jejich koncerty jsou mají úžasnou atmosféru. Lidé sdílí zážitek a proč jako ta kritika?
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 7:14 pm

Neela napsal:
Shannon, hrdě rozhlašuje, že všechny jejich úžasné videoklipy režíruje jeho bratr. Jared sám to odmítá přiznat a říká, že jeho brácha pěkně kecá. Místo toho si stojí za tím, že režisérem je fiktivní Bartholomew Cubbins, ale pak se ostýchavě zeptá. Nebo je to veřejným tajemstvím?“

Jedna z věcí, za které jsou 30 Seconds To Mars často kritizováni, je jejich chování k fanouškům. Jsou velmi pravděpodobně jedinou kapelou na světě, která se po každém koncertě zdraví a setkává s fanoušky. To, jak jsou fanouškům oddaní, je jedinečné a obdivuhodné. Za odměnu mají jedny z nejvěrnějších fanoušků. Jejich koncerty jsou mají úžasnou atmosféru. Lidé sdílí zážitek a proč jako ta kritika?
To je pěkný sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 7:25 pm

jersey napsal:
OMG, ještě že to neuvidím..nadabovaný to musí bejt "luxusní"..
My to máme nadabovaný doma..pravda...je to "luxusní"pale pale ...radši jsem si to stáhla v AJ...fakt nemám zapotřebí to poslouchat s českým dabingem...eeeee...fuuujkyky...lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
edoulek

edoulek


Poeet p?íspivku : 147
Age : 30
Localisation : Třebíč
Registration date : 29. 05. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:48 am

no tak tohle není novinka ale pobavilo mě to dost!ale nevím esi to tady už nebylo nebo ste to možná věděli už dřív no....vemte v úvahu že mi taky říkají blesk Laughing ...to bylo napsaný v jednom blogu(náhodou sem na to narazila):

Byla jsem v backstage, kde byli i 30STM, protože můj otec je sponzor a stalo se mi, že jsem zaslechla Jareda Leto, když dělal interview pro německý časopis. Bylo to interview o nominacích na Europe Music Awards. Reportér se ho zeptal, jak se cítí, že proti nim jsou v InterAct Tokio Hotel. Jared Leto se opravdu naštval a řekl reportérovi "Už se přede mnou nezmiňujte o těch podělaných Tokio Hotel" a reportér se ho zeptal "Proč, jsou jako evropský 30STM s velmi hermafroditním zpěvákem a bratry a mají podobnou muziku!" Jared se ještě víc naštval a řekl, že Bill nemá absolutně žádný talent a že jestli se s ním někdy setká, tak ho sám nakopne. Dokonce řekl, že jejich bubeník je hrozný !!! Myslím, že Jared Leto nemá rád Tokio Hotel, a taky hádám, že tenhle článek bude brzy v nějakém německém časopise, možná Bravo...Yam...."

no tak já nenávidím tokio hotel a za to má u mě jaredek zase jedno velký plus(jestli je to samozřejmě pravda no.....)
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 12:58 pm

hm...je pravda že Tokio Hotel nenávidí jen u nás Very Happy ale podle mě jsou to jen mucholapky na fanynky a Bill-to je hroznej tranvestitia Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 1:39 pm

Tak jestli tohle Jaredek řekl,tam má moje sympatie I love you To co řek bych řekla taky!!Doufám,že je to pravda lol!
Jinak Bill=hnusná zmalovaná holka Suspect
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 4:33 pm

článek o Jayovi, je to o Alexanderovi:

Jared Leto

Interview By: ZakSantucci
ZakSantucci@TheCinemaSource.com

Jared Leto has been a major player in Hollywood since playing Claire Danes� dopey love interest in My So-called Life. Since then he has had small parts in the controversial, yet well-received movies Fight Club and American Psycho, in addition to the lead in the acclaimed Requiem for a Dream. As a result of this eclectic taste in movies, fans want to see him more. Playing a major role in a big budget blockbuster like Alexander is a step to his well-deserved A-list stardom. However, it wasn�t always easy.

When we got a chance to sit down and talk with Jared, he talked about being away from the United States for so long to film the movie. He mentioned that all the actors were getting a bit resentful because of missing their friends, family, and even dogs. He was also just away from the world: �What�s interesting is when I did Alexander I turned off my phone, I didn�t watch tv, I stayed away from pop culture and really embraced Morocco. You miss an entire section of pop culture and it�s funny coming back� It�s kinda exciting in a way to come back and see all these changes; to catch up.�

Now since he is playing the other half to the controversial relationship that everyone�s talking about, it wasn�t possible to leave out Haphaeston and Alexander�s affiliation. �Haphaeston became his most trusted general, his closest friend, and a fierce warrior in his own right for Alexander and his campaign. He was very important to Alexander�s success.� Jared Leto describes the movie as a �love story� and although it�s not the central theme of the movie, it is what drives the characters. Despite all this hooplah about Haphaeston, he was also important as a real historical figure. �He was politically and psychologically a master of behavior. He was incredibly intuitive about people; he was a great listener. All of those things made him a great advisor to Alexander. He knew when and what to say to Alexander, as close friends do.� In conquering the world and implementing their idealist fantasy, Leto notes, �they dreamed together.�

One of my favorite scenes in the movie was the first fight scene in the desert. Jared Leto recounts what it was like filming it: �I never realized the sound that a couple of thousand feet make on the desert floor. And the chanting, the yelling; It�s horrifying, it really is. I mean if they were coming for you and ready to gut you, rape your wife, kill your children� It�s crazy.� Of filming the action sequences, he notes, �I�m really surprised, and I�m totally serious, I�m really surprised that nobody died on the movie. Everybody got hurt.� During the interview, Leto mentioned multiple stuntmen breaking arms, ribs, and the like. The horses and elephants added even more to the danger.

Oliver Stone being probably the ultimate director he has worked with and on a movie with the buzz of Alexander it�s hard to not ask about working with Stone. �On one hand he�s out of his fucking mind, and on the other hand he�s just this beautiful artist. He�s like Beethoven or Van Gogh or something.” Leto also mentioned how they were told to read the language of the characters and classics like Homer and Aeschylus. Also he mentioned using his accent the whole time filming was going on. Oliver Stone created a very genuine experience for the movie.
If there’s any question to why Leto doesn’t work enough, it’s primarily because he doesn’t want to. “I’m picky. I want to do great things; I want to be proud of what I do. It’s easy to find excuses to go to work when there’s not an abundance of quality things out there.” Which may explain while he gets to work with David Fincher, Darren Aronofsky, Fincher again, and most recently the likes of Oliver Stone “I’ve been spoiled rotten.”
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 3:12 pm

členem štábu chapter 27 je i: Emma Ludbrook .... assistant: Jared Leto , jako OTHER CREW, navíc Produced by
Gilbert Alloul .... executive producer
Brian Bell .... co-producer
Rick Chad .... executive producer
Naomi Despres .... producer
John Flock .... executive producer
Gary Howsam .... executive producer
Jared Leto .... executive producer
Alexandra Milchan .... producer
Robert Salerno .... producer
Lewin Webb .... executive producer

nevim, jak je to u nobodyho
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 3:14 pm

jjjj Emma je i u Nobodyho, ale Jay neprodukuje....co vl. dělá, když je jako: Produced by....?
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:59 pm

tak ted se vlozit proste musim.
Tokio hotel- strasna zalezitost. jestli to J fakt rekl, tak huraaaa!!!!
a ze jsou to Marsove Evropy/TH/-PANEBOZE, to snad neni pravda. a srovnavat je s Marsikama: doporucuju nejdriv poslouchat slova a hudbu nez neco zacit srovnavat. a kdyz jeste vezmeme v potaz vek obou leaderů, zkusenosti atd, tak je to jasny. casem se uvidi, kdo je tzv.rychlokvaska a kdo ne. lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Novinky - Stránka 11 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Novinky   Novinky - Stránka 11 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Novinky
Návrat nahoru 
Strana 11 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: