30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi

Goto down 
+3
jersey
Makii
Aya
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 3:55 pm

Já ze sebe kolikrát taky nemůžu lol! aspoň je vidět,že se bavíme napříč spektrem.))
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 3:56 pm

jersey napsal:
Já ze sebe kolikrát taky nemůžu lol! aspoň je vidět,že se bavíme napříč spektrem.))
Very Happy sunny
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 4:42 pm

Hele, tohle jste věděly, holky?

    * He is left-handed, but plays guitar right-handed.
    * Attended Athens High School in Troy, Michigan.
    * He adores Blueberry Muffins.
    * Beside his sister Ivana, he also has a brother named Filip.
    * Favorite color is gray.
    * Is certified in baking and decorating cakes.


mně se líbí, že miluje blueberry muffins lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 7:06 pm

Muffiny taky miluju... lol!
A s tím levákem..nehrál tak Lennon nebo někdo? geek
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 9:08 pm

někdo jo ... prolezu Wikipediu, a najdu to tam (doufám Laughing )
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 11, 2007 9:48 pm

nevim, možná se pletu..fakt nevím..jednou mi něco takovýho vykládal kamarád
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 7:10 pm

tááák holky je mi velice líto Sad ale opouštím Vás
ehm přesněji řečeno se přeorientovávám či ještě jinak už mám totálně vybráno
po "zaláskování" a následném "odláskování" lol! do járy ehm...tím sme si asi prošly každá ikdyž nevím nechci za nikoho hovořit
a následném uvažování jestli Shann-Tomo-Shann-Tomo mám konečně vybráno cheers
TOMO TOMO TOMO
ten klučina má rád Moneta moji a tím se vyznávám z další své lásky (to jersey Wink ) největší nej nej nej nej největší lásky tááák teda sice vůbec netuším proč vám to sem píšu ..... no nic beru telefon a rezervuju si místo....BOHNICÉÉÉ
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 7:17 pm

jo a k tomu levákovi já vím teda něco o Jimi Henrixovi ikdyž ten si ji jen otočil a král obráceně nebo tak něco nevim nechci kecat tak jestli ste nemyslely trebas toto asi né co??
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 10:56 pm

peťulka napsal:
tááák holky je mi velice líto Sad ale opouštím Vás
ehm přesněji řečeno se přeorientovávám či ještě jinak už mám totálně vybráno
po "zaláskování" a následném "odláskování" lol! do járy ehm...tím sme si asi prošly každá ikdyž nevím nechci za nikoho hovořit
a následném uvažování jestli Shann-Tomo-Shann-Tomo mám konečně vybráno cheers
TOMO TOMO TOMO
ten klučina má rád Moneta moji a tím se vyznávám z další své lásky (to jersey Wink ) největší nej nej nej nej největší lásky tááák teda sice vůbec netuším proč vám to sem píšu ..... no nic beru telefon a rezervuju si místo....BOHNICÉÉÉ

Laughing Tak to gratuluji, vyhráváte jedno volné lůžko na psychiatrické léčebně Very Happy Very Happy Já mám občas pocit, že se k tomu Tomovi taky pomalu propracuju Very Happy Very Happy ale ted postupuju takticky podle abecedy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:39 pm

hej tak to máš pravdu fakt to jde podle abc tákže začínáme u J pak plynule pokračujeme k S a končíme u T no doufám že tam dlouho zůstanu Wink
TO MARY: tak se propracovávej rychle at v tom nejsem sama ehm jak daleko si u J nebo S
jinak mám pocit že sem to vzala snad nejrychleji sem tím prosvištěla jak na horský dráze jéé to je přirovnání no nic dík za lůžko se bude hodit holky chcete někdo zamluvit že bych vám to tam domluvila to víte zájem velikej...aby nám za chvilku to speciální oddělení spíš nemuseli přistavit se dopracujem až k celýmu špitálu
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:53 pm

Huhuhu :-) Já jsem střídavě mezi J a S - mám velké rozpětí :-)) Ale na Tomovi se taky něco "zaujímavého" najde !! :-) Je to prostě fascinující banda lol! Typuju, že Ty to kolečko projedeš ještě jednou ... minimálně :-)))
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeFri Aug 10, 2007 11:58 pm

že by??? to mě nenapadlo budu nad tím uvažovat scratch study lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:11 am

Tomu se nelze ubránit! lol! Takový malý secondacky kolobeh :-)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:22 am

abych za chvilku neběhala jak na ruským kole
jinak nechápu v životě sem u žádný jiný kapely takhle "neběhala" lol! asi na nich bude něco..... scratch
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:41 am

A jéje, ikonka lol! lol! lol! Já si tam raděj nechávám všechny tři, abych ušetřila čas měněním Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:42 am

affraid ta ikonka je náááádhernáááááá Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:44 am

jééé konečně si na mě tu taky chudinku samotnou vzpomněl lol! lol! lol! lol! lol!
jj to je asi nejinteligentnější - ale já sem zatím - narozdíl od tebe přelétavce lol! - už usazená tak dávám najevo své až to zas přeměním bude to poznat...... Wink lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:45 am

děkujúúúúúúúúúúúú moje s tomíkem nejoblíbenější fotečka
hmm to mi připomíná že mi kručí v břiše půjdu na chlebíka se sýrečkem lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:46 am

tak už to máme pěkně rozškatulkované ... jen jaksi už téměř nikdo pořádně nezbyl na Jardu .... lol! lol! holky tady je to ... zamotané lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:47 am

on se zase někdo nový kdo s ním bude začínat objeví neboj Wink jen pak pochopí kouzlo ostatních a zase budeme čekat... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:48 am

on je asi odrazový můstek, když to tak vezmeme lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:52 am

jj to už sme tu probýraly Wink
že na něj se asi každej chytí...taková volavka...no a pak se každej usadí u toho "svého" kterýho si časem najde lol! lol! lol!
jinak fakt jdu na ten sejreček
jdu hledat tomíka do ledničky lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:53 am

lol! lol! lol! utíkej
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:58 am

Tomíka-Brumíka... lol! Což mi připomíná ty jeho čekoládový oči.... jdu měnit ikonku ... lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:59 am

lol! lol! změna je život ... jo, Brumík ... toho vídám v práci dost často lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Sponsored content





TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» your favorite photo of TOMO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: