30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi

Goto down 
+3
jersey
Makii
Aya
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:00 am

jooooo hurá konečně další
sem tě nakazila co? Wink
dobře a hlavně rychle se přeorientovala
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
tak šup šup šup lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:01 am

hele, peti .. máš tu svojí ikonku ve větším?? Embarassed ta je dost dobrá na Wall Embarassed Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:05 am

mno moc ve větším není ale je v tomo fotečky s komentářem že je moje nej tak tam je .... lol! lol! lol!
jé ty bys mi udělala wall? já vím naivní ncn ale tak za pokus to stálo Embarassed
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:07 am

pokud ji máš ve větším (stačí o troochu víc ...) tak ti ho klidně udělám .. nebo z jiných foteček, které máš ráda .. a něco ti zítra .. teda dneska, jak se vrátím z práce vytvořim Wink ... teda spíš Photoshop vytvoří lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:07 am

btw: můžeš je kdyžtak nahrát sem .... http://tinypic.com/ ... je to dost rychlý server Wink
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:10 am

jéé děkuji bys byla moc hodná jenže já v těch svejch tisíce fotek (díky vám holky) nevyberu nebo spíš vyberu ale tak na 100 wallů lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:11 am

peťulka napsal:
jooooo hurá konečně další
sem tě nakazila co? Wink
dobře a hlavně rychle se přeorientovala
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
tak šup šup šup lol! lol! lol! lol!

Zatim to byl vtip, ale možná časem..... :-)) kdoví....kam mě vítr zavane lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:13 am

peťulka napsal:
jéé děkuji bys byla moc hodná jenže já v těch svejch tisíce fotek (díky vám holky) nevyberu nebo spíš vyberu ale tak na 100 wallů lol! lol!
tak jich bude víc lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:16 am

já to jako vtip chápala pochybuji že by to šlo tak rychle čarodějnice sem sice dost veliká od podívání ale čarodějnejnický schopností sem moc nepobrala třeba fakt časem se k tomu dopracuješ a prokoušeš budu držet palce a čekat lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:16 am

jo jenom trošičku to pak abych měnila pokaždý co se k tomu komlu dopracuju..... lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:20 am

je program na utomatické změnění plochy .. třeba po ... xy minut ..hodin .. zapnutí lol! ten vlastním lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:22 am

peťulka napsal:
já to jako vtip chápala pochybuji že by to šlo tak rychle čarodějnice sem sice dost veliká od podívání ale čarodějnejnický schopností sem moc nepobrala třeba fakt časem se k tomu dopracuješ a prokoušeš budu držet palce a čekat lol! lol! lol! lol!

"u redu" lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:25 am

eště to tak s mejma technickejma vlastnostma by mi to tu lítalo jak pominutý a bez tak úplně něco jinýho
To mary: ehm cože nějaké zaříkávadlo???
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:29 am

Taková fanynka Toma a nevíš co to je? Tak hledek, šmudlo lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:35 am

já se proto rozhodla až dnes pořádně tak mi dej trochu času...ještě to musím pořádně rozdejchat a usadit a pak až se bude všechno "zařizovat" no a tototott až sem se zakoktala na mě nezkoušej mě stačí že obdivuje Monetka
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:38 am

holčiny dobrou!! Smile a Peti, ty vybírej fotečky ... a já ti z toho pak něco vytvořim Wink .. spatlám ... apošlu lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:40 am

Tak si zopákni jazykovou lekci hrvatštiny Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:40 am

jj děkuju nevim jak bude zejtra čas ehm dneska ale časem určo tak dobrou pa
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:41 am

peťulka napsal:
jj děkuju nevim jak bude zejtra čas ehm dneska ale časem určo tak dobrou pa

Já už taky usínám, lahku noč všem Very Happy
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 1:46 am

ojoj to už je na mě moc dávno abych si to pamatovala navíc mám ted fakt v mozku vymeteno jen s jedinou informací no hádejte s jakou Embarassed MONEEET bounce nečekaně že takže ve třičtvrtě na jednu po mě nemůůůůžeš chtít myšlenkový pochody ale došlo mi to před odesláním zprávy jen sem šíííleně líná tam lozit takže se též loučím a jdu lovit ledničku nebo mi tu můj žaludek ještě složí sonet
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 9:52 am

gratuluju ke krásnému "chorvatovi"..já vás nezklamu a zůstávám věrna- SHANNOVI lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 9:54 am

a Picassa..ale abych pravdu řekla,já oba dva taky miluju (ty malíře)+ ještě Gogha a Dálího..tak asi tak:) promluvil odborník (budoucí) lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 12:44 pm

tak Picassa sem záměrně nenapsala ikdyž to vím protože toho přímo nesnáším Embarassed
já jsem typický impresionista Embarassed lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi   TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
TOMO MILICEVIC -vše o Tomovi
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» your favorite photo of TOMO

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Tomo Milicevic-
Přejdi na: