30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Premiéra Kings And Queens

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 7:53 pm

Zatím je premiéra nového singlu ohlášená na prostředek října, teda jestli to zas nějak nezměnili nebo nezmění ... - KDE si myslíte, že ta premiéra bude? Četla jsem, že prý někde v rádiu atd. bla bla bla, ale podle mě je to kec. Kluci určitě budou chtít po tak dlouhé práci doma v kutlochu nějakou bombu a ne jenom rádio.

Vzhledem k tomu, že předávání cen MTV EMA by mělo být taky uprostřed října v Berlíně a taky s ohledem na to, že loni na EMA byli 30STM (respektive Jared) jedni z moderátorů a navíc vyhráli pár cen, tuším nej rockové video a nej video roku 2008 za ABL, tak mám menší podezření, že Kings And Queens uslyšíme na EMA´s. Copak si o tom myslíte? Nečekám zrovna stovky názorů, ale když se přemůžete a napíšete jednu větu, tak se zlobit nebudu.

Navíc - loni měli na EMA´s premiéru The Killers - Human. Letos bude MTV chtít další pecku.

Tohle je čistě jenom moje spekulace, ale už jednou mi podobná spekulace vyšla, tak by mohla vyjít i teďka.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 8:23 pm

No, tak možné to samozdřejme je, ale nwm no... Rozhodně by to bylo fain ;-) takhle jsem nad tím neuvažovala ;-) ale nwm no.. uvidíme ;-)
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 11:27 am

Myslím si, že bys mohla mít pravdu.
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:38 pm

Bohužel to asi tentokrát nevyjde.
Konečně upřesnili datum MTV EMA 09 a to je až na 5. listopadu, což už je po předpokládané premiéře nového singlu, ale kdo ví, možná že se tam kluci i tak ukážou. Asi se začnu modlit :-D
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:55 pm

Uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 8:12 pm

neboj, oni to ještě pravděpodobně odloží ;-)
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 5:31 pm

Kings and Queens is not an itunes exclusive and will be going to all digital partners and available on the EMI site (via EMI )...
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 11:23 pm

Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 5:56 pm

Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 4:01 pm

eglantine napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=ejjQ5ucVtEA

Stihli jste skouknout ukázku Kings and Queens? Jinak je to stále na you tube.
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 6:10 pm

Teda tady nás zase je... Neutral
Pro ty, co sem do zítřka náhodou zavítají...premiera Kings and Queens zítra 6.10.09 v 11.00hod EST na http://97xonline.com/
Návrat nahoru Goto down
RoYa




Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 19. 09. 09

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 7:29 pm

tak co - jak se vám líbí Kings And Queens? - podle mě je to nádhera, ještě se uvidí jaký scénář Jareda napadnul pro nové video, ale je mi jasné, že to zase bude nějaká bomba. - nemůžu se dočkat
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 8:42 pm

RoYa napsal:
tak co - jak se vám líbí Kings And Queens? - podle mě je to nádhera, ještě se uvidí jaký scénář Jareda napadnul pro nové video, ale je mi jasné, že to zase bude nějaká bomba. - nemůžu se dočkat

Jo, jo, líbí se mi moc! Těším se na videjko!!
Návrat nahoru Goto down
Karton




Poeet p?íspivku : 3
Age : 37
Localisation : Ostrava
Registration date : 07. 10. 09

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 8:05 pm

Tak singl dopadl opravdu nad mé očekávání. Je VÝBORNÝ!!!! Asi začnu odpočítávat dny do 8. prosince cheers
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 8:26 pm

a já jako jediná ho zese nemůžu najít :-(
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 8:44 pm

Aneta Leto napsal:
a já jako jediná ho zese nemůžu najít :-(

Tak ho nehledej a mrkni na ofic. stránky Marsů. Wink
Návrat nahoru Goto down
Karton




Poeet p?íspivku : 3
Age : 37
Localisation : Ostrava
Registration date : 07. 10. 09

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 9:41 pm

Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 8:41 pm

Děkujů :-)
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 7:53 pm

Ta písnička je úplně nádherná cheers Shocked Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Premiéra Kings And Queens Empty
PříspěvekPředmět: Re: Premiéra Kings And Queens   Premiéra Kings And Queens Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Premiéra Kings And Queens
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Kings and Queens Videoklip

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: