30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SRAZ v květnu

Goto down 
+8
kiki
_JESULKA_:*
Violet
Ferreirra
Makii
Amyee
Aneta Leto
Bleed
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:44 pm

No do toho Olomouce MOŽNÁ ještě jo Wink Ae do Prahy bych 100pero nemohla Crying or Very sad Sad
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 4:45 pm

Ae já bych hodila hlas OSTRAVĚ Wink cheers
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 8:59 pm

Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 9:03 pm

Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 9:07 pm

Jasné, to bylo myšleno ze srandy Wink Jen prostě mě to štve, že všichni chcou ostravu Very Happy Ale to je asi jen osobní blok Wink lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 9:26 pm

Amyee napsal:
Jasné, to bylo myšleno ze srandy Wink Jen prostě mě to štve, že všichni chcou ostravu Very Happy Ale to je asi jen osobní blok Wink lol!

Copak? Pročpak nemáš ráda Ovu? Mě zas docela štve, že všichni chcou Prahu. proti té mám zas osobní blok já.... Ty si z Pardubic?
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 10:00 pm

Asi tím že je z Ostravy dost fans...a nebo že tu v Ově bylo málo a nemo ještě žádnej sraz...ae fak nwm páč sem nováček Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 10:14 pm

Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 10:36 pm

Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
No...není zase tak nejhorší...jako sou i o hodně lepčí města ae já sem tu ráda Smile
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:22 pm

ne, nejsem z Pardubic, bydlím kousek od UH.Hradiště - JV Morava. Takže to mám kamkoliv daleko. Wink
Nechci sraz v Ostravě z toho důvodu, že by tam přijelo málo lidí, chci, aby sraz byl někde uprostřed mezi Prahou a Ostravou, je jedno kde, třeba zase v Olomouci, ale ať je to někde uprostřed Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:38 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
No do toho Olomouce MOŽNÁ ještě jo Wink Ae do Prahy bych 100pero nemohla Crying or Very sad Sad

asi tak nějak...do Olomouce bych MOŽNÁ mohla ale do Prahy fakt ne.:(každopádně já hlasuju za Ostravu! Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 8:52 pm

Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!

Přesně tak...ale to je o zvyku:Dmyslím že ovzduší je to poslední co na městu zkoumám Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 20, 2009 9:02 pm

_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
No...není zase tak nejhorší...jako sou i o hodně lepčí města ae já sem tu ráda Smile

no,třeba Bohumín(moje město)-nejznečištěnější město ČR(ovšem kvuli Ostrtavě,ze které to na nás všechno jde) a to se vyplatí lol! ,ale taky tu žiju ráda Smile
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeSat Mar 21, 2009 2:55 pm

Violet napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
No...není zase tak nejhorší...jako sou i o hodně lepčí města ae já sem tu ráda Smile

no,třeba Bohumín(moje město)-nejznečištěnější město ČR(ovšem kvuli Ostrtavě,ze které to na nás všechno jde) a to se vyplatí lol! ,ale taky tu žiju ráda Smile

Já jsem taky z Bohumína! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeSun Mar 22, 2009 12:35 am

Ferreirra napsal:
Violet napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
No...není zase tak nejhorší...jako sou i o hodně lepčí města ae já sem tu ráda Smile

no,třeba Bohumín(moje město)-nejznečištěnější město ČR(ovšem kvuli Ostrtavě,ze které to na nás všechno jde) a to se vyplatí lol! ,ale taky tu žiju ráda Smile

Já jsem taky z Bohumína! Very Happy

To jako fakt? lol! a kam chodíš na školu?
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 12:11 pm

Violet napsal:
Ferreirra napsal:
Violet napsal:
_JeSsiCa_LeTo_ napsal:
Violet napsal:
Aneta Leto napsal:
Amyee napsal:
Jděte někam s Ostravou! Také zahulené město Very Happy


Ale prosímtě... máš správy max z medií.... Mad Vůbec tu není tak strašné ovzduší jakl pořád straší.... Razz

ne,to není,je ještě mnohem horší lol!
No...není zase tak nejhorší...jako sou i o hodně lepčí města ae já sem tu ráda Smile

no,třeba Bohumín(moje město)-nejznečištěnější město ČR(ovšem kvuli Ostrtavě,ze které to na nás všechno jde) a to se vyplatí lol! ,ale taky tu žiju ráda Smile

Já jsem taky z Bohumína! Very Happy

To jako fakt? lol! a kam chodíš na školu?

Jako fakt! lol! Chodím do devítky na Masaryčku a pokud mě vezmou tak pak půjdu na gympl.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 23, 2009 2:48 pm

Tady je to poslední dobou jenom konvrzace o Ostrave a okolí... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 11:19 am

Aneta Leto napsal:
Tady je to poslední dobou jenom konvrzace o Ostrave a okolí... Very Happy

dobře ,konec řešení Ostravy,Bohumína a ovzduší...však se to může (samo že mimo jiné) vyřešit na srazu.Smile
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 12:31 pm

souhlasím Very Happy
Mělo by se tu hlavně řešit kdy a kde to teda bude.
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 3:41 pm

Bleeding napsal:
souhlasím Very Happy
Mělo by se tu hlavně řešit kdy a kde to teda bude.

ok.ale to místo je dost nahnutý...jako mě osobně by nejvíc vyhovovala ta ostrava ale je pravda,že tam to zas mají daleko lidi z Čech takže by to chtělo někde ve středu republiky a aby to bylo nějaký větší město.takže bych možná byla i pro Brno a myslím že se tam dá dělat i dost věcí.například do Prahy by mě naši fakt nepustili.
ale myslím že by se měl začít řešit i program.já jsem na srazu ještě nebyla ale asi by to chtělo trochu naplánovat abysme pak nestáli před nádražím s tím že nikdo neví co teď. Neutral
navrhovala bych nějakou rekapitulaci celkovou ze všech stránek kde se to řeší. Wink
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 8:31 pm

Ferreirra napsal:
Bleeding napsal:
souhlasím Very Happy
Mělo by se tu hlavně řešit kdy a kde to teda bude.

ok.ale to místo je dost nahnutý...jako mě osobně by nejvíc vyhovovala ta ostrava ale je pravda,že tam to zas mají daleko lidi z Čech takže by to chtělo někde ve středu republiky a aby to bylo nějaký větší město.takže bych možná byla i pro Brno a myslím že se tam dá dělat i dost věcí.například do Prahy by mě naši fakt nepustili.
ale myslím že by se měl začít řešit i program.já jsem na srazu ještě nebyla ale asi by to chtělo trochu naplánovat abysme pak nestáli před nádražím s tím že nikdo neví co teď. Neutral
navrhovala bych nějakou rekapitulaci celkovou ze všech stránek kde se to řeší. Wink
S tímhle naprosto souhlasím Smile
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeTue Mar 24, 2009 9:08 pm

Novinky se pořeší až na srazu Very Happy Ono se stejně toho moc neděje! Jinak PARDUBICE, PARDUBICE! Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 1:14 am

Ferreirra napsal:
Bleeding napsal:
souhlasím Very Happy
Mělo by se tu hlavně řešit kdy a kde to teda bude.

ok.ale to místo je dost nahnutý...jako mě osobně by nejvíc vyhovovala ta ostrava ale je pravda,že tam to zas mají daleko lidi z Čech takže by to chtělo někde ve středu republiky a aby to bylo nějaký větší město.takže bych možná byla i pro Brno a myslím že se tam dá dělat i dost věcí.například do Prahy by mě naši fakt nepustili.
ale myslím že by se měl začít řešit i program.já jsem na srazu ještě nebyla ale asi by to chtělo trochu naplánovat abysme pak nestáli před nádražím s tím že nikdo neví co teď. Neutral
navrhovala bych nějakou rekapitulaci celkovou ze všech stránek kde se to řeší. Wink

Nahnutý to je a bojim se, že ještě bude, protože lidi ze západu prostě nepojedou až na druhý konec republiky a stejně tak naopak. Doufala jsem, že najdeme nějakej kompromis, ale zatím to tak moc nevypadá. Crying or Very sad
Myslím, že Pardubice nebo Brno jsou dobré nápady. Oboje jsou dost velká města, abychom se nějak zabavili, když už se teda na srazech nic neděje... Shocked
Souhlasím s tím, že by se program měl aspoň částečně dohodnout předem. Nechci, aby to dopadlo jako pokaždé.
= sejdeme se..hodinu na sebe koukáme, než to někdo vzdá a odvede všechny někam do kavárny nebo hůř, do Mekáče, kde si povídáme, chvílemi je trapné ticho a nebo se koukáme na videa na notebooku, který každej viděl už milionkrát. Šílená představa, co? LOL
Takhle to zní docela hnusně, ale...tak teda můj ideální sraz nevypadá Sad
Líbí se mi na tom, že konečně můžu poznat nové lidi, někoho, kdo je stejně praštěnej a pořád mele jen o Marsech a věcech kolem toho XD Že můžeme vymyslet něco nového, provést nějakou šílenou promo akci nebo prostě jen udělat pár super fotek s přáteli. Neříkám hned páchat něco protizákonného. LOL
Prostě...si užívat. Ale asi je to jen moje utkvělá představa...
Na tenhle sraz bych ráda jela s pocitem, že to tentokrát dopadne trochu jinak:)
Před chvílí jsem náhodou narazila na stránku UK Echelonu. Ti potom, co Marsové poslali svůj vzkaz o první Mission, naplánovali sraz s tím, že jí splní. Chtějí (nebo už to možná udělali) nafotit znaky složené z lidí a podobně. Proč tohle nefunguje u nás? Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeThu Mar 26, 2009 12:14 pm

plně souhlasím s Bleeding!Ač jsem dřív byla pro ostravu,došlo mi že je to pro druhou stranu republiky dost nemyslitelný.takže bych těd byla pro brno.je to dost velké město a je to na dopravu určitě lepší než praha nebo ostrava.a když už někdo chce jít na sraz,tak to do toho brna snad zvládne vlakem,ne?Problém by mohli být akorát rodiče (u mě například jo) ale ostraváci by se mohli domluvit že třeba pojedou spolu jedním vlakem,mě by to třeba takhlenc naši dovolili, a to samý třeba pražáci,u kterých by mohly být problémy.Myslím , že když je sraz jednou za čas,tak by se snad všichni mohli nějak domluvit a dopravit se aspoň do toho Brna.

A k programu.Na srazu jsem ještě nebyla,tak moc nevím,jak to probíhá,ale podle toho co psali ostatní myslím,že by se to mělo nějak aspoň TROCHU domluvit.Protože když už by se sjeli všichni z různých koutů republiky tak by to chtělo vymyslet nějakou akci,ne se jen na sebe koukat.(samozřejmě teď nechci dělat nějak přehnaně chtyrou neb tak,je to jen můj návrh)
Takže první by to asi chtělo se shodnout na tom místě a pak probrat program.A asi by to chtělo aby se sešli všichni na tomhle fóru,i třeba lidi z Jared Leto fansite,apod.
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitimeFri Mar 27, 2009 10:05 pm

No mě se zatím srazy líbili, toť můj názor... Hlavně se konečně nějak dohodněme na tom místě.

Jinak co budeme dělat! Tak splníme tu novou misi ne? Smile Nějaké nápady? Mě akorát napadlo sehnat nějakou legální plochu a pár sprejů a nafíkat tam ty znaky... Nebo je vylepit... znaky se vytisknou na papíry a vylepí Smile
Díky bohu jsme se konečně dohodli na těch tričkách, takže trička nám odpadají ze seznamu věcí co dělat nasrazu.
Dále, co ten balík pro Echelon Argentina? (Byl to tento Echelon ne? O:-)) To by se taky mělo vyřešit, popíšeme nějaké plakáty, vyfotíme se s nima a bude Smile
Jo a můžeme taky pořešit webovku českého Echelonu? Třeba se objeví super nápady jak ten náš Czechelon vystřelit do světa Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Sponsored content





SRAZ v květnu - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SRAZ v květnu
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SRAZ SOBOTA 5.12. 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: