30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SRAZ v květnu

Goto down 
+8
kiki
_JESULKA_:*
Violet
Ferreirra
Makii
Amyee
Aneta Leto
Bleed
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 7:39 pm

Violet: Bleed má pravdu. Uděláme si nějáký svůj Ostravský Wink ... třeba pak někdy v Červnu ať ty srazy nejsou tak moc po sobě...
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:09 pm

Bleed: Ano, tuto neděli 26.4.
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:32 am

Aneta Leto: To víš, že jo...tak my taky budem mít jeden malej sraz v Plzni....přece to ani nejde, aby úplně všechny srazy byly se všema lidma...to bychom se nikdy žádnýho srazu nedočkaly...
Jde přece o to bejt s lidma se stejnými zájmy atd atd...čím víc srazů tím líp!! Wink
eglantine: ok Smile
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 6:58 pm

Bleeding napsal:
Aneta Leto: To víš, že jo...tak my taky budem mít jeden malej sraz v Plzni....přece to ani nejde, aby úplně všechny srazy byly se všema lidma...to bychom se nikdy žádnýho srazu nedočkaly...
Jde přece o to bejt s lidma se stejnými zájmy atd atd...čím víc srazů tím líp!! Wink
eglantine: ok Smile

To je pravda Smile a sraz v Ově? klidně Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:58 pm

Tak fain, ale až pak někdy po prázdninách ať nejsou tak moc po sobě, ju? Very Happy Jsem nečekala, že mě vezmete až tak vážně Very Happy Začnem to řešit až po tom srazu v Pardubicích, ju? Ať se do toho neplantáme.
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 9:41 pm

Aneta Leto napsal:
Tak fain, ale až pak někdy po prázdninách ať nejsou tak moc po sobě, ju? Very Happy Jsem nečekala, že mě vezmete až tak vážně Very Happy Začnem to řešit až po tom srazu v Pardubicích, ju? Ať se do toho neplantáme.

souhlasím s ostravským srazem...tenhle v pardubicích mi bohužel nevyjde,jsem bez peněz...
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 10:51 am

do Ostravy bych taky jela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeSat May 02, 2009 9:38 pm

Tak se nezapomeňta pochlubit, jak bylo Wink
Návrat nahoru Goto down
maura

maura


Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 15. 06. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 03, 2009 4:40 pm

tak jsem právě na myspace zjistila,že jsem nestihla potvrdit účast v Pardubkách affraid ale já fakt jedu i s holkama,už jsem jim udělala trička a vlajku Laughing tak jen doufám,že to nebude problém...tak to dopadá,když člověk vleze na net jednou za čtrnáct dní Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:31 pm

maura napsal:
tak jsem právě na myspace zjistila,že jsem nestihla potvrdit účast v Pardubkách affraid ale já fakt jedu i s holkama,už jsem jim udělala trička a vlajku Laughing tak jen doufám,že to nebude problém...tak to dopadá,když člověk vleze na net jednou za čtrnáct dní Rolling Eyes
Jaj tak to je super Very Happy Very Happy Very Happy Už se těším Very Happy Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:33 pm

Jinak možná to tu už zaznělo, ale...
PARDUBICE, 9.5.2009 - 11:00 - VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeSun May 03, 2009 6:09 pm

maura: nevadí, žes to nestihla. Bude s tebou a s holkama počítáno.

Možná bych jen dodala, že se jedná o hlavní vlakové nádraží...
Snažte se prosím dorazit do tý jedenáctý, ať máme co nejvíc času na program.
Pokud nebude pršet, sejdeme se u fontány, která je před halou, pokud bude, pak u pravého východu z haly pod hodinama.
Pokud se chcete na něco zeptat, není problém.
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 07, 2009 1:39 am

Tak já dorazím do Pardubek v 11.01 přesně (teda záleží na dopravě Very Happy)
Z Prahy vyrážím v 9.40 z hlaváku, tak doufam, že nejedu sama :/

Těšim seeeeee...kdyby něco, pls ozvěte se mi na mobil...Kruci už sem bez toho netu úplně mimoooo
Návrat nahoru Goto down
Venus




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 05. 09

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeFri May 08, 2009 8:31 pm

Ahojky, tak zítra v 11 tam jsem.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeMon May 11, 2009 7:54 pm

Tak povídejte jak bylo. Wink
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeTue May 12, 2009 8:53 pm

Bylo to super, jak to obyčejně bývá Smile Bylo nás tam asi... hmm... 8? cca? Opravte mě kdyžtak.
Já nechci být hnusná nebo tak, ale když já můžu jet celkově 7 hodin, tak proč nemůžou ostatní? Kde je ten problém? Rolling Eyes
Anyway... neřešit Smile Vylepili jsme pár plakátů, udělali si krásnou procházku po Pardubicích, pokecali... zase výhoda byla, že jsme se tam skoro všichni znali, protože se opět sešla stejná parta Very Happy
Doufám, že příště nás bude víc silent
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Venus




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 08. 05. 09

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 13, 2009 9:47 pm

jj, srázek byl fajn Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
_JESULKA_:*

_JESULKA_:*


Poeet p?íspivku : 53
Age : 29
Localisation : Ostrava
Registration date : 17. 12. 08

SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitimeWed May 13, 2009 10:30 pm

To věřím že to bylo fajn ! ŠKODA ŽE SEM NEMOHLA Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SRAZ v květnu - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SRAZ v květnu
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» SRAZ SOBOTA 5.12. 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: