30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 SRAZ v květnu

Goto down 
+8
kiki
_JESULKA_:*
Violet
Ferreirra
Makii
Amyee
Aneta Leto
Bleed
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 10:53 am

Halleluyah Amy, o tomhle mluvím:) Jen doufám, že nás bude víc:D
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 11:39 am

ještě k tomu programu...

těším se, že se objeví ještě další takové nápady Smile pokud jste pro, berte nějaký barvičky, fixy(minule se našla všehovšudy jen jedna a ještě k tomu dopisovala:D), kdo máte možnost tisknout, můžete donést nějaké plakáty nebo letáčky...

Ferreirro ta hromadná jízda vlakem je fajn nápad, zatím jsme to tak většinou dělaly:) a myslím, že by to některým příliš starostlivým rodičům mohlo zaručit klid v duši:) Navíc tam bude plno dospělých lidí, tak vám třeba napíšu nějakou omluvenku nebo něco:D

Jinak se pokusim nějak udělat, aby sem dorazili i lidi z myspace. Takhle je to moc rozkouskovaný.

A ještě mám super vzkaz od Venus z Pardubic. Kdybychom se domluvili na těch Pardubkám, měli bychom zařízený jeden rockový klub, kde by kvůli nám otevřeli už ve 12h a mohli bychom tam být do půlnoci v pátek 8.5. nebo do 18h v sobotu 9.5., a pak je tam Cocote minute koncert.

Jinak ten klub vypadá dobře:
Hudební klub Žlutý pes se znovu otevřel po velké přestavbě v červnu roku 2003 a nabízí hudební vyžití ve všech možných žánrech.Součástí prostor je i hospůdka s jednoduchou kuchyní, pro opravdové hráče Flipper a stolní fotbal, plážový volejbal, pálka, petanque, kuželková dráha, venkovní ping- pong, pískoviště a dřevěný hrad pro děti. V letní sezóně opékaní buřtů, velká zahrádka s pergolou, grilování a po celý rok pak příjemná a pozorná obsluha. Nabízíme pořádání firemních i soukromých setkání - se sportovním či hudebním programem včetně kompletního cateringu. Možnost uzavření při soukromých akcích. To vše a ještě mnohem víc Vám nabízí www.zlutak.cz
Tak to omrkněte Smile


Tak jo...něco jsem ještě chtěla, ale nemůžu si vzpomenout...a ta ruka začíná bolet jako čert..
Jdu nahánět lidi:D
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 2:07 pm

rekapitulace č. 2:
Trochu jsem to zase zredukovala a odstranila místa, co měla jen jeden hlas nebo žádný a máme tu...skoro finále lol!
Plzeň 5
Brno 4
Praha 14
Pardubice 7
Jihomoravský kraj 5
Ostrava 11

Do května se může stát ještě hodně...jsem na to fakt zvědavá. Ty Pardubice ale nevypadají vůbec špatně XD
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 01, 2009 2:33 pm

Bleeding napsal:
rekapitulace č. 2:
Trochu jsem to zase zredukovala a odstranila místa, co měla jen jeden hlas nebo žádný a máme tu...skoro finále lol!
Plzeň 5
Brno 4
Praha 14
Pardubice 7
Jihomoravský kraj 5
Ostrava 11

Do května se může stát ještě hodně...jsem na to fakt zvědavá. Ty Pardubice ale nevypadají vůbec špatně XD


Jéé já jsem to popletla...jsem Jihočeský kraj přehodila za Jihomoravský...lol PARDOOOON!
Takhle je to správně:

Plzeň 5
Jihočeský kraj 3
Praha 14
Pardubice 7
Brno 6
Ostrava 11
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 6:08 pm

Amy: no nějákou legální plochu sice pomalovat můžem, ale upozornuju tě, že do týdne nám to zamalují aby si to tam mohl nastříkat někdo další...

Bleeding: To s tím klubem není zlí nápad...
Návrat nahoru Goto down
Ferreirra

Ferreirra


Poeet p?íspivku : 16
Age : 30
Registration date : 12. 03. 09

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:36 pm

Ten nápad s tím pardubským klubem je super!V tom případě bych byla i pro ty Pardubice. Wink
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 8:20 pm

Myslím, že bysme s tím měli s tím místem trošku pohnou. Už nám zas až tolik času nezbývá...
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeMon Apr 06, 2009 11:03 pm

Kuk...hej souhlasim s Anet.
Jedu zítra ráno domů a do úterý nebudu na netu. Užijte si Velikonoce (ehm ehm) a přemýšlejte o tom...HODNĚ!
Příští tejden padne ortel a rozhodne se o tom, kam se pojede. Na nějaký rekapitulace už dlabu. Všichni ví, že se to má řešit tady...
kk, tak papa
lol!
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:40 pm

OK...hezkej nezájem.

Takže Pardubice.
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 7:43 pm

Je to jenom můj pocit, nebo si i vy myslíte, že jsme na tohle téma něják zapomněli? Měli bysme to něják hodně rychle začít řešit nebo bude pozdě... myslím, že bysme se měli domluvit na tom kdo to bude organizovat, ať to nakonec není nikdo a nikam se nepojede. Pak by se taky mělo dohodnout místo a od toho už se odvine spousta dalších věcí. Pak samozdřejmě udělat nějáké plagáty atd ať se to co nejrychleji sozšíří i po blozích, kde chodí nejvíce lidí.... No, ale mám - li být upřímná, tak si myslím, že už je trošku pozdě a že to nestihneme...
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 16, 2009 8:40 pm

Takže Pardubice?
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 10:25 am

takže se pojede do Pardubic?? proc ne, mam to blízko, a co bysme meli dovyzt?? mam vytisknout nejaky plakaty?? fixi mam - cernou a cervenou Very Happy aaaa uz se tesim !!!!
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:06 pm

No mě přijde taky, že se na to nějak zapomnělo!
Ale ono se to řeší Wink A bude to v pardubicíh! JOOOOO Very Happy Very Happy
Takže kdo to organizuje - Bleeding, CZEchelon. Místo - mluvilo se o tom klubu, uděláme nějakou misi a pak tam zapadneme. Plakát se udělá Smile a není to pozdě... jinak to šíření na blozích není špatný nápad, ale na jaké blogy a stránky? Já to hodím na jlcz, ale pak už nevím...

Ale jako stejně si myslím, že to dopadne jako vždycky, většina lidí řekne jo já přijedu a pak se tam sejde jen pořád ta stejná parta.
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:30 pm

Ale jako stejně si myslím, že to dopadne jako vždycky, většina lidí řekne jo já přijedu a pak se tam sejde jen pořád ta stejná parta.[/quote]
Normálně se hodí plagát na jlf.cz. Já si to hodím na stránku a z tama to pak pude dál. Z jlf.cz určitě taky. Škoda, že se to nedomluvilo dřív, mohl se udělat nějáký seznam. Teť už na to není čas....
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeFri Apr 17, 2009 8:40 pm

To si myslím, že by nebylo moc dobrý. Bude-li se zařizovat klub a budou-li počítat s určitým počtem lidí, nebylo by zrovna nejlepší nahlásit 30 lidí a pak tam přijít v pěti lidech. Zvlášť, když by kvůli nám otevřeli dřív...
Takže si myslím, ať napíšou že přijedou jen ti, co to opravdu plánují.
Když nás pak bude víc, žádnej problém, v klubu je místa dost. Ale zase se nebude celý dopoledne moct čekat před nádražím, jestli teda ještě někdo dorazí nebo ne.
Je teda třeba dohodnout hodinu, kdy se u toho nádra sejdem...
Návrat nahoru Goto down
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeSun Apr 19, 2009 2:39 pm

tak ja jedu na stoprocent
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 6:09 pm

Kdo jede určitě? Kdo možná? Je čas domluvit počet lidí...
Chybí tu Bleed... Lidi, pokud nechceme strávit sraz v Mekáči, začněme se tu nějak nahlašovat, prosím. Do pátku musí být znám počet lidí, aby se zamluvila místa v klubu, takže to už celkem hoří. Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Amyee

Amyee


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 08. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 4:12 pm

Ahoj, já jedu určo... napíšu o tom na blog (JLCZ) a uvidíme Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.jaredletofansite.sblog.cz
TerraDV

TerraDV


Poeet p?íspivku : 70
Age : 34
Registration date : 14. 06. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 4:35 pm

ahojky, mě si taky pište na seznam, jedu urcite!!!
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:48 pm

Fajn a díky T+A.
Chápu, že někteří z vás sem nemohou chodit každý den, ale pokud tu budete, napište zda jedete či ne, ať je trochu přehled o počtu zúčastněných. Pokuste se dát avízo ostatním lidem, na které máte kontakty, ať se to trochu pohne.
Nezapomeňte, že nejdéle v neděli večer musí být jasné, kolik nás bude.
Díky
Návrat nahoru Goto down
Violet




Poeet p?íspivku : 137
Registration date : 19. 07. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 6:54 pm

eglantine napsal:
Fajn a díky T+A.
Chápu, že někteří z vás sem nemohou chodit každý den, ale pokud tu budete, napište zda jedete či ne, ať je trochu přehled o počtu zúčastněných. Pokuste se dát avízo ostatním lidem, na které máte kontakty, ať se to trochu pohne.
Nezapomeňte, že nejdéle v neděli večer musí být jasné, kolik nás bude.
Díky

Já nejedu,mám to trochu z ruky Neutral ,ale každopádně si to užijte!!!! albino
Návrat nahoru Goto down
Aneta Leto

Aneta Leto


Poeet p?íspivku : 115
Age : 31
Registration date : 05. 04. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 8:00 pm

Já tu teda jsem každý den, ale pořád nwm jestli mě naši pustí....
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:44 am

Aneta Leto napsal:
Já tu teda jsem každý den, ale pořád nwm jestli mě naši pustí....

Tak je zkus nějak zpracovat. Zapoj fantazii. Wink
Návrat nahoru Goto down
eglantine

eglantine


Poeet p?íspivku : 105
Age : 50
Registration date : 11. 05. 08

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:47 am

Violet napsal:
eglantine napsal:
Fajn a díky T+A.
Chápu, že někteří z vás sem nemohou chodit každý den, ale pokud tu budete, napište zda jedete či ne, ať je trochu přehled o počtu zúčastněných. Pokuste se dát avízo ostatním lidem, na které máte kontakty, ať se to trochu pohne.
Nezapomeňte, že nejdéle v neděli večer musí být jasné, kolik nás bude.
Díky

Já nejedu,mám to trochu z ruky Neutral ,ale každopádně si to užijte!!!! albino

To je škoda. Držím palce, ať ti to vyjde příště.
Návrat nahoru Goto down
Bleed

Bleed


Poeet p?íspivku : 43
Age : 37
Localisation : Kralupy, Praha
Registration date : 08. 05. 07

SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:16 pm

Fíha, to tu nějak prapodivně ožilo. Very Happy
No já jsem teď dost mimo, !!!!odešel mi notebook!!!!, takže se snažim jak se dá, ale na netu moc nebudu. Ale to asbolutně neznamená, že sraz balim!!! Very Happy

eglantine: Hurá, Pardubky Very Happy promiň, že jsem ve skluzu, ale mám to teď docela těžký, přišla jsem data a kus bakalářky, kterou musim 30. odevzdat, takže do tý doby musim udělat práci, co jsem dělala několik měsíců...no jestli se z tohodle neposeru, tak to bude osmej div světa...chjo...ale koukam, že jste si poradily i tak, to je dobře.
Do neděle počítáš tuhle neděli 26., chápu správně? Super, dám to na myspace a piš si mě určitě.
Tu hodinu domluvíme, ať se tam netrojčí celý dopoledne:D Asi by se mělo podle toho, kdo to má tak nějak nejdál a podle vlaků (ať se nemusí vstávat ve 4:D)

Violet: taky mě to mrzí. Hele proč teda neuděláte nějaký vyloženě Ostravský sraz? Holky tady pořád tvrdí jak je tam strašně moc fanoušků Smile Je fakt blbý, že jsme všichni tak moc roztahaný po celý republice...

TerraDV: Yay, to je nadšeníSmile taky se nemůžu dočkat. Vezmi všechno, co tě napadne:D

Amyee: Tak trochu a potutelně se směju:D a souhlasim s tebou:D
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





SRAZ v květnu - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: SRAZ v květnu   SRAZ v květnu - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
SRAZ v květnu
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» SRAZ SOBOTA 5.12. 2009

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: vše o skupině 30 seconds to mars-
Přejdi na: