30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 youtube fazole a jine

Goto down 
+11
Neela
Yze
Mkros
kiki
edoulek
Bejbatkooo
selene
Cominick
peťulka
jersey
ivanna27546
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
AutorZpráva
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 2:46 pm

No jo,Jersey,dej na sebe v tom únoru určitě pozor(teda nevím,jak jsou na tom s barvou vlasů Peťka a Méry),Jaroušovi už začíná blonďatost zatemňovat mozek,tak aby na tebe ještě něhoupl,až te uvidí pod podiem.Kdyžtak uskoč,pokud budeš mít kam lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 3:09 pm

teda já se začínám bát..fakt že jo. Doufám, že si ho Emma pěkně odvede, barvit se kvůli němu nehodlám..ach, uvidíme jak bude náš velký frajer zvládat odmítnutí.
Uskakovat před Járou budu stoprocentně..když tak na stage až za bicí a tam se schovám..tam bych už byla v dobrých rukou lol!

Ale vážně..fakt jsem to od něho brala víceméně jako vtip..ale tohle mě teda dostalo.. Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 3:11 pm

Ještě k tomu tour..nějak se mi zdá že vynechávaj Rakousko..taková Vídeň by nebyla marná..je to hop a skok, tak to by se mi líbilo rabbit
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 3:30 pm

To už je vážně úchylka.Já taky chápu,že se někomu třeba líběj blondýny-blondýni,ale až tak?Mně osobně je teda absolutně jedno,jakou má chlap barvu vlasů nebo očí,pokud nemá charizma.Pak bych se ani nedivila,že jaryn spal i s Paris atd.,pokud mu jde jen o tu barvu vlasů. Evil or Very Mad
Taky to nějak nechápu,kor když mu je už tolik,kolik mu je,kdyby mu bylo dvacet,tak to ještě pochopím.
S tím rakouskem by to bylo taky dobrý,tam bych snad jela i já.
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 3:40 pm

fakt jsi to brala jako vtip? no, po tech blondatych/prevazne/zarezich v Hollywoodu jsem tomu zacala tezce verit. tak Furtado je blond-tak to uz chapu. ale slysela jsem, ze blond byla jen pro tuhle show. ale nevim. treba je to nejaka jeho uchylka, haha. mozna bych vedela co, ale tady radsi zminovat nebudu.
a neboj jersey, Emma si ho pohlida, jako to dela doposud, myslim, ze ho zna, ale stejne zarvi na cely kolo kdyztak: Shannon help me with your mad brother. anebo natrenuj par chvatu z juda a posli ho k zemi. lol! lol! lol!
doufam, ze zacnou davat koncerty pobliz a bliz a...my utopia
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 4:44 pm

On je asi fakt úchyl lol! lol! Rolling Eyes lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeTue Nov 13, 2007 6:04 pm

ten jeho výraz když ta moderátorka spustila v NJ lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 10:41 pm

ivanna27546 napsal:
fakt jsi to brala jako vtip? no, po tech blondatych/prevazne/zarezich v Hollywoodu jsem tomu zacala tezce verit. tak Furtado je blond-tak to uz chapu. ale slysela jsem, ze blond byla jen pro tuhle show. ale nevim. treba je to nejaka jeho uchylka, haha. mozna bych vedela co, ale tady radsi zminovat nebudu.
a neboj jersey, Emma si ho pohlida, jako to dela doposud, myslim, ze ho zna, ale stejne zarvi na cely kolo kdyztak: Shannon help me with your mad brother. anebo natrenuj par chvatu z juda a posli ho k zemi. lol! lol! lol!
doufam, ze zacnou davat koncerty pobliz a bliz a...my utopia

co takhle nakecat Járovi, že v ČR sou nejhezčí blondýny..i Miss World..a ať přijedou? lol! lol!

Bad idea..i know:)
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:06 am

To by se tu potom masově odbarvovalo, umim si to živě představit lol! lol! lol! lol! lol!

a na koncert by pouštěli jen peroxidky. VERY BAD IDEA !!!! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:09 am

Mary(go)On napsal:
To by se tu potom masově odbarvovalo, umim si to živě představit lol! lol! lol! lol! lol!

a na koncert by pouštěli jen peroxidky. VERY BAD IDEA !!!! lol! lol!
To máš vlastně pravdu..ale jak já to takhle pozoruju, tak buď si ve středu na koncert vezmu šátek, nebo mě budete bránit vlastním tělem..nebo nevim..tohle je na psychiatra.. lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:18 am

jersey napsal:

To máš vlastně pravdu..ale jak já to takhle pozoruju, tak buď si ve středu na koncert vezmu šátek, nebo mě budete bránit vlastním tělem..nebo nevim..tohle je na psychiatra.. lol!
Ano od zítřka začnu chodit do posilovny. Budu si to trénovat na medicimbalu, ten je cca srovnatelně těžkej jako Jessie a budu odhazovat jen to hvízdne. Na mě se můžeš spolehnout

lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:19 am

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:

To máš vlastně pravdu..ale jak já to takhle pozoruju, tak buď si ve středu na koncert vezmu šátek, nebo mě budete bránit vlastním tělem..nebo nevim..tohle je na psychiatra.. lol!
Ano od zítřka začnu chodit do posilovny. Budu si to trénovat na medicimbalu, ten je cca srovnatelně těžkej jako Jessie a budu odhazovat jen to hvízdne. Na mě se můžeš spolehnout

lol! lol! lol!
Balón těžkej jak Žaréd, tak to ti uplně stačí kopačák lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:20 am

.... a ještě vyfouklej lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 12:44 pm

jersey napsal:

co takhle nakecat Járovi, že v ČR sou nejhezčí blondýny..i Miss World..a ať přijedou? lol! lol!

Bad idea..i know:)
not so bad idea....
rekni vse, udelej vse, hlavne at .... prijedou. lol! lol!
myslim, ze J pri jeho vysce a hlavne vaze nebude tvrdy orisek. to spis ma paru S a T a T. ale se S se myslim domluvis jinak. lol! sunny
a na psychiatra ten blaznivej J je urcite. co treba mu mavat pred nosem blondatou parukuo- toro, toro. lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:43 pm

mo holky...tady to nějak odumřelo Sad ne?
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:50 pm

Taky sleduju,ale není divu-my se za chvíli stěhujem,tak není teď moc času a naše slavná "trojka" teď tráví hromadu času ve fitku,aby se řádně připravily na únorovou histerii a nálet na Jersey! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:53 pm

Mkros napsal:
Taky sleduju,ale není divu-my se za chvíli stěhujem,tak není teď moc času a naše slavná "trojka" teď tráví hromadu času ve fitku,aby se řádně připravily na únorovou histerii a nálet na Jersey! lol! lol! lol!
aha,chápu,moc důležitý Sleep
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:55 pm

No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 10:56 pm

Hele,neukládaj se k zimnímu spánku????? lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Bejbatkooo

Bejbatkooo


Poeet p?íspivku : 656
Age : 34
Localisation : Velká Bystřice...taká Hanácká pr...
Registration date : 12. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:30 pm

Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Ja som tuuuu...Wink Wink Wink ...to víš...školička, škola...fuuuuj...jsem trocha nestihala ve škole, tk jsem nesmela na net...lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:35 pm

ach tak,ta to tě omlouvá lol! lol! lol! a už všechno umíš?Už aby byly svátky,co?
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:50 pm

Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Bejb se ozvala,Neela to nevim a Kiki tak to vůbec ne. Sad
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 11:51 pm

Bejbatkooo napsal:
Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Ja som tuuuu...Wink Wink Wink ...to víš...školička, škola...fuuuuj...jsem trocha nestihala ve škole, tk jsem nesmela na net...lol! lol! lol! lol!
školička fuj.Není to moc slabý slovo??? scratch
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 2:21 pm

Mkros napsal:
Taky sleduju,ale není divu-my se za chvíli stěhujem,tak není teď moc času a naše slavná "trojka" teď tráví hromadu času ve fitku,aby se řádně připravily na únorovou histerii a nálet na Jersey! lol! lol! lol!

Tak trojka se nehlásí, protože za a) nestíhá a za b) není inspirace..Jára je v Německu, kluci v Cali a jezděj po výletech..tak chápete, užíváme této chvilky k nabrání sil:)

lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 7:19 pm

Mkros napsal:
Hele,neukládaj se k zimnímu spánku????? lol! lol! lol! lol!

santa santa santa víte vůbec kolik času zabere nadělat si pořádný tukový zásoby na zimu???? santa santa lol! lol! lol! lol! lol!
tak tady to je nějaký celkově zabržděný, Jersey to vystihla, nejsou témata, kluci se flákaj lol! lol! lol! lol! ale datum ABL se blííížíííí!!!!to je omlouvá santa santa santa santa santa santa santa
jinak teď hudbu drabet zanedbávám, mam doma Prison Break a nějak sem se do toho zažrala!!! je to fakt dobrý, vůbec se mi od toho nechce odcházet santa santa santa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





youtube fazole a jine - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
youtube fazole a jine
Návrat nahoru 
Strana 12 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» VIDEA Z YOUTUBE.COM
» Jaredovi blbiny na YouTube
» Videa se Shannonem na YouTube
» Videa s Tomem na YouTube

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: