30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 youtube fazole a jine

Goto down 
+11
Neela
Yze
Mkros
kiki
edoulek
Bejbatkooo
selene
Cominick
peťulka
jersey
ivanna27546
15 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorZpráva
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 7:26 pm

Yze napsal:
Bejbatkooo napsal:
Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Ja som tuuuu...Wink Wink Wink ...to víš...školička, škola...fuuuuj...jsem trocha nestihala ve škole, tk jsem nesmela na net...lol! lol! lol! lol!
školička fuj.Není to moc slabý slovo??? scratch
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ústav sedí víc Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation aspoň na naší!!!!teď sem tam od středy nebyla a nějak mi nechybí Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:47 pm

Neela napsal:
Mkros napsal:
Hele,neukládaj se k zimnímu spánku????? lol! lol! lol! lol!

santa santa santa víte vůbec kolik času zabere nadělat si pořádný tukový zásoby na zimu???? santa santa lol! lol! lol! lol! lol!
tak tady to je nějaký celkově zabržděný, Jersey to vystihla, nejsou témata, kluci se flákaj lol! lol! lol! lol! ale datum ABL se blííížíííí!!!!to je omlouvá santa santa santa santa santa santa santa
jinak teď hudbu drabet zanedbávám, mam doma Prison Break a nějak sem se do toho zažrala!!! je to fakt dobrý, vůbec se mi od toho nechce odcházet santa santa santa
heh...že se divíme.Zima začíná tak nákupy jednou co?teplé oblečko-už se těším Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:49 pm

Neela napsal:
Yze napsal:
Bejbatkooo napsal:
Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Ja som tuuuu...Wink Wink Wink ...to víš...školička, škola...fuuuuj...jsem trocha nestihala ve škole, tk jsem nesmela na net...lol! lol! lol! lol!
školička fuj.Není to moc slabý slovo??? scratch
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ústav sedí víc Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation aspoň na naší!!!!teď sem tam od středy nebyla a nějak mi nechybí Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
to tak komu chybí škola? lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 11:13 pm

Yze napsal:
Neela napsal:
Yze napsal:
Bejbatkooo napsal:
Mkros napsal:
No ale kde jsou Kiki,bejb a Neela tak to teda netuším.Kdoví,na co se připravují ony! lol!
Ja som tuuuu...Wink Wink Wink ...to víš...školička, škola...fuuuuj...jsem trocha nestihala ve škole, tk jsem nesmela na net...lol! lol! lol! lol!
školička fuj.Není to moc slabý slovo??? scratch
Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation ústav sedí víc Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation aspoň na naší!!!!teď sem tam od středy nebyla a nějak mi nechybí Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
to tak komu chybí škola? lol!

znám takový
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 11:21 pm

to ti nezávidím Shocked
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 12:13 am

Yze napsal:
to ti nezávidím Shocked

ee naopak, to sou ti, od kterejch máme všechny ty protokoly apod.
Návrat nahoru Goto down
Yze

Yze


Poeet p?íspivku : 1356
Age : 30
Localisation : Praha
Registration date : 18. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 4:05 pm

Neela napsal:
Yze napsal:
to ti nezávidím Shocked

ee naopak, to sou ti, od kterejch máme všechny ty protokoly apod.
aha,tak my takový nemáme.Sou jen ti,kteří ti neřeknou ani datum když ho nevíš nebo ti,kteří sou tak blbý,že se někdy fakt zamyslím,jak se na ten gympl dostali
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:42 pm

Teda tady je mrtvo. A o škole tu raděj ani nezačínejte, stačí v reálu, odložená daň sem odložená daň tam. Ono se sice řiká, jak člověk bude vzpomínat na školu až bude makat, ale u mě to pořád jaksi nepřichází lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:45 pm

Mary(go)On napsal:
Teda tady je mrtvo. A o škole tu raděj ani nezačínejte, stačí v reálu, odložená daň sem odložená daň tam. Ono se sice řiká, jak člověk bude vzpomínat na školu až bude makat, ale u mě to pořád jaksi nepřichází lol! lol!

Tak holky maj asi namysli spíš SŠ a ZŠ..ony ty výšky jsou o něčem jiným..ale proč jsou ty termíny TAAAAAAAAK krátký? lol! lol!
resp.proč je mezitím TOLIIIIIIK akcí? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:48 pm

jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Teda tady je mrtvo. A o škole tu raděj ani nezačínejte, stačí v reálu, odložená daň sem odložená daň tam. Ono se sice řiká, jak člověk bude vzpomínat na školu až bude makat, ale u mě to pořád jaksi nepřichází lol! lol!

Tak holky maj asi namysli spíš SŠ a ZŠ..ony ty výšky jsou o něčem jiným..ale proč jsou ty termíny TAAAAAAAAK krátký? lol! lol!
resp.proč je mezitím TOLIIIIIIK akcí? lol! lol!

Toooliiiik akcíííí kterýýýýýý člověka táááák stráááášněěě rozrušuuujouuuuuu. a pak se vůůůbec nemůůůže soustřeéééédit na ty důůůůležitýýý věěěci Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:49 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
Mary(go)On napsal:
Teda tady je mrtvo. A o škole tu raděj ani nezačínejte, stačí v reálu, odložená daň sem odložená daň tam. Ono se sice řiká, jak člověk bude vzpomínat na školu až bude makat, ale u mě to pořád jaksi nepřichází lol! lol!

Tak holky maj asi namysli spíš SŠ a ZŠ..ony ty výšky jsou o něčem jiným..ale proč jsou ty termíny TAAAAAAAAK krátký? lol! lol!
resp.proč je mezitím TOLIIIIIIK akcí? lol! lol!

Toooliiiik akcíííí kterýýýýýý člověka táááák stráááášněěě rozrušuuujouuuuuu. a pak se vůůůbec nemůůůže soustřeéééédit na ty důůůůležitýýý věěěci Very Happy
THIS IS EXACTLY WHAT I MEAN lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 11:55 pm

REALLY? REALLY?
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 12:00 am

REALLY!

WHAT?WHAT?WHAT?
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 12:02 am

jersey napsal:
REALLY!

WHAT?WHAT?WHAT?

What what what are you waiting for?
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 12:04 am

Can´t wait till february lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 3:49 pm

no moc tam Jaye neni, ale docela dobrý video
https://www.youtube.com/watch?v=mb5pWJ0RwCM
Návrat nahoru Goto down
Neela

Neela


Poeet p?íspivku : 852
Age : 34
Registration date : 10. 08. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 1:51 am

https://www.youtube.com/watch?v=gfw4pzjnZlc + 2. část
zas klasickej Jared
Návrat nahoru Goto down
kiki

kiki


Poeet p?íspivku : 2177
Age : 31
Registration date : 02. 07. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 3:32 pm

https://www.youtube.com/watch?v=l5-npjo4_5I
Tohle jsem si pouštěla pořád dokola,až přišla ségra a začala na mě řvát,at už to vypnu,že je to strašný lol! lol! Je to božííí
Návrat nahoru Goto down
http://www.angie-jolie.blog.cz
zuzanas

zuzanas


Poeet p?íspivku : 213
Age : 41
Registration date : 12. 12. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 5:29 pm

kiki napsal:
https://www.youtube.com/watch?v=l5-npjo4_5I
Tohle jsem si pouštěla pořád dokola,až přišla ségra a začala na mě řvát,at už to vypnu,že je to strašný lol! lol! Je to božííí

Jde jim to klukům co?
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 4:40 pm

J trenuje poctive a S za chvili bude moct i jako zongler zazarit. sikovni kluci!! sunny
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





youtube fazole a jine - Stránka 13 Empty
PříspěvekPředmět: Re: youtube fazole a jine   youtube fazole a jine - Stránka 13 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
youtube fazole a jine
Návrat nahoru 
Strana 13 z 13Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» VIDEA Z YOUTUBE.COM
» Jaredovi blbiny na YouTube
» Videa se Shannonem na YouTube
» Videa s Tomem na YouTube

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Jared Leto-
Přejdi na: