30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Videa se Shannonem na YouTube

Goto down 
+5
ivanna27546
Mary(go)On
peťulka
jersey
Cominick
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jul 13, 2007 1:28 pm

[quote="Cominick"]jj .. holka, já taky! ... uděláme mu základnu fanoušků v ČR Basketball

třeba nám pak i uvaří lol! http://uk.youtube.com/watch?v=xBmqR0vor-M

ooo by mě zajímalo copak to tam papa vypada to jako takový všechno se vším Very Happy lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:06 am

Tak tady předává s bráchou cenu P!nk Smile (křičící fanynky bych zabla Laughing )
http://uk.youtube.com/watch?v=sJ_r5CT8mqk

a tady je s bráchou na rozhovoru:
http://uk.youtube.com/watch?v=e1TDetKUDZA


myslim, že kdyby chtěli tisk. mluvčího kapely, tak každopádně Jareda lol!
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jul 14, 2007 1:39 am

Shannon ve třetí minutě a nějaké té vteřině poštuchuje Bráchu a Matta ....
http://uk.youtube.com/watch?v=Zwh0tsQENPk
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:39 pm

tak u tohohle videa mě dostává písnička..škoda,že to není česky lol! lol! lol!
https://www.youtube.com/watch?v=jpikyFo4yZk&mode=related&search=
ale jinak, krása..obzvlášť ten spot,jak kecají o videohrách..
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:46 pm

chytila sem na pasece motýlka.................jako takhle.....ti klidně zanotuju jesi chceš lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:48 pm

a notoricky známe:
https://www.youtube.com/watch?v=xBmqR0vor-M&mode=related&search=



btw: zůstane se mnou a já s ním..to je jediný co krom ,chytila jsem na pasece motýlky.., znám lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:50 pm

pomalu se od něj lítat (nebo i líbat dle různých verzí zpěvačky lol! ) naučím....
hele mi to ještě dáme dohromady lol!
fakt to vidím realně na tu kapelu lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:51 pm

jasně..
lítat naučím..pěkněěěěěě.
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:54 pm

Embarassed děkuji nananana na na na lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:55 pm

nejlepší ve video Cooking with Shannon je, jak se směje..to nemá chybu..a Matt měl pěkný břicho lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 1:59 pm

já mám ráda z mars tv jak tam mluví za tím kelímkem jestli víš co myslím z toho sem vždycky pod stolem
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:02 pm

peťulka napsal:
já mám ráda z mars tv jak tam mluví za tím kelímkem jestli víš co myslím z toho sem vždycky pod stolem
Starbucks forever!
Mají výborný Muffins! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:07 pm

těd tě moc nechápu Embarassed
https://www.youtube.com/watch?v=-runUYTnUnE&mode=related&search=
jinak miluju tohle video jako takový využít se musí každýho času a místa strávenýho s nima a je krásný jak shann "ochranuje a brání" brášku jako správněj starší sourozenec
jinak z5 k videu "motýlek" mě se líbí jak jared ještě tlouštík přeje shannovi při koncertu k narozkám tady ty scény s nima sou nejlepší vždycky mi vpálí slzičku do oka jak je to dojemný.....
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:08 pm

oj sorry už sem asi pochopila mno jo trošku zpomalený pochody.... Embarassed ty od nich znáš muffins??
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:10 pm

peťulka napsal:
těd tě moc nechápu Embarassed
https://www.youtube.com/watch?v=-runUYTnUnE&mode=related&search=
jinak miluju tohle video jako takový využít se musí každýho času a místa strávenýho s nima a je krásný jak shann "ochranuje a brání" brášku jako správněj starší sourozenec
jinak z5 k videu "motýlek" mě se líbí jak jared ještě tlouštík přeje shannovi při koncertu k narozkám tady ty scény s nima sou nejlepší vždycky mi vpálí slzičku do oka jak je to dojemný.....
mluvila jsi o díle Mars Tv,jak Shann mluví se svým kelímkem od kafe Starbucks..jmenuje se to Shannon´s Starbucks Cup..a já jen říkám,že to video mám taky ráda..vůbec i Starbucks(který by mimochodem mělo bejt KONEČNĚ v Čr) a že Starbucks mají krom kafe skvělý mufiny:)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:10 pm

eště sem chtěla dodat že moderátor vypadal hoooodně vyděšeně
jinak kdybyste k tomu měli někdo podrobnější překlad sem s ním.... Wink
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:10 pm

peťulka napsal:
oj sorry už sem asi pochopila mno jo trošku zpomalený pochody.... Embarassed ty od nich znáš muffins??
muffins, cookies, sandwiches..ice coffee...yummyyyyyy..už se těším až si tam zajdu.o)
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:11 pm

jj jersey už sem psala že mi to trochu míň pálí jocolor rendeer
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:12 pm

ty jojo..nezávisle- teď jsem na to koukala,to bylo jediný co jsem ještě neviděla..a nechápu co furt otravují s tou Lindsay..každopádně moderátora pěkně dostali,je vidět,že jsou sehraný.o))
"To whoooo?"..to mě dostalo lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:15 pm

jaj tak játo sem hodial jenom jako že ho miluju byla sem přesvědčená že je úplně jedno z těch nejnotoricky známějších už budu jak cominick házet sem fakt všecko asi se vždycky najde někdo kdo to znát nebude....
jinak ty jim asi hodně rozumíš že sem si vůbec nevšimla že by tam někdo říkal to who ????????si umíš dobře english co???
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:18 pm

no..já todle video dycky přeskakovala..moc mi nezajímalo.
Jinak říkal tam (ten moderátor) jestli se má zeptat Toma..a Jay na to:"To who?"..
a k tý angličtině..snažim se..domluvim se bez problémů..doufám lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:30 pm

hah tak to já zas přeskakuju ty dlouhý na to není čas takže těch 0:57 ještě dávám lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:32 pm

dobrej systém..ale většinou v těch dlouhejch se skrývá dobrá sranda..
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:32 pm

cha že by zapřel vlastního člena lol! lol! lol! tak to sjedu ještě jednou
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:33 pm

mno jo ale kdo má stíhat zkouknout 7 minutový video a ještě vás tady stíhat to fakt nejde tj nadlidský výkon to aby si člověk pořídil tři monitory.... lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Videa se Shannonem na YouTube
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Videa s Tomem na YouTube
» SUMMERSONIC VIDEA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: