30 seconds to mars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


první české fórum o skvělé skupině 30 seconds to mars
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Videa se Shannonem na YouTube

Goto down 
+5
ivanna27546
Mary(go)On
peťulka
jersey
Cominick
9 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 07, 2007 2:36 pm

peťulka napsal:
mno jo ale kdo má stíhat zkouknout 7 minutový video a ještě vás tady stíhat to fakt nejde tj nadlidský výkon to aby si člověk pořídil tři monitory.... lol!
stačí poslouchat a psát zároveň,obraz zkoukneš v mezičase lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 11, 2007 8:32 pm

Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:15 pm

to Mary: díky za to "icq" video..docela mě to odrovnalo..nahej a ještě ty svaly tam..achhhhhh..až po chvíli jsem registrovala,že je to vlastně From Yesterday lol! lol! lol! JEN ten šátek mu sluší..moh by to tak udělat i v Londýně,akorát se obávám,že bych udělala "hop,hop a letím" a byla v tu ránu na podiu lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:18 pm

jersey napsal:
to Mary: díky za to "icq" video..docela mě to odrovnalo..nahej a ještě ty svaly tam..achhhhhh..až po chvíli jsem registrovala,že je to vlastně From Yesterday lol! lol! lol! JEN ten šátek mu sluší..moh by to tak udělat i v Londýně,akorát se obávám,že bych udělala "hop,hop a letím" a byla v tu ránu na podiu lol! lol! lol!

Já v tu chvíli jsem ani hudbu vůbec neregistrovala, temno Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:19 pm

Mary(go)On napsal:
jersey napsal:
to Mary: díky za to "icq" video..docela mě to odrovnalo..nahej a ještě ty svaly tam..achhhhhh..až po chvíli jsem registrovala,že je to vlastně From Yesterday lol! lol! lol! JEN ten šátek mu sluší..moh by to tak udělat i v Londýně,akorát se obávám,že bych udělala "hop,hop a letím" a byla v tu ránu na podiu lol! lol! lol!

Já v tu chvíli jsem ani hudbu vůbec neregistrovala, temno Very Happy Very Happy
já až po chvíli..a strašně se mi líbilo,jak si kejvá hlavou do rytmu..je to ale šikulka..většinou bubeníci nosej sluchátka..na Shannovi jsem je ještě neviděla..asi má dokonalý sluch lol!
Návrat nahoru Goto down
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:22 pm

Při jeho akrobatických kreacích s horní částí těla si nejsem jistá jestli by sluchátka vydržely na tom samym místě, aby náhodou neodletěly a nezranily nějakýho fanouška Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 1:23 pm

Mary(go)On napsal:
Při jeho akrobatických kreacích s horní částí těla si nejsem jistá jestli by sluchátka vydržely na tom samym místě, aby náhodou neodletěly a nezranily nějakýho fanouška Very Happy Very Happy
spíš to bude jeho oblibou pro čepice..když jsem u těch videí..víš co se mi líbí..video z Milána,kde má črvený kalhoty..záběr úplně na něho..čumí těsně do kamery odpočítá to a hraje..to nemá chybu!..vůbec to Miláno bylo celý povedený..sakra,kde jsem byla? lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 11:43 pm

Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2007 11:45 pm

okolo 1:13 je naprosto, ale naprosto!! k sežrání Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2007 4:31 pm

Cominick napsal:
okolo 1:13 je naprosto, ale naprosto!! k sežrání Twisted Evil Twisted Evil
on je skoro všude naprosto k sežrání..pokud teda nevaří s Mattiem..
btw.. v tom videu (starým) jak je tam s nima ještě starej kytarista(není to Tomo)..a chtěj skočit do tý řeky a Jára furt říká:"It´s dangerous and dirty!..."
skočili? lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 5:06 pm

Návrat nahoru Goto down
Cominick

Cominick


Poeet p?íspivku : 1169
Age : 36
Localisation : s vampíry a česnekem
Registration date : 26. 04. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 15, 2007 9:45 pm

jersey napsal:
Cominick napsal:
okolo 1:13 je naprosto, ale naprosto!! k sežrání Twisted Evil Twisted Evil
on je skoro všude naprosto k sežrání..pokud teda nevaří s Mattiem..
btw.. v tom videu (starým) jak je tam s nima ještě starej kytarista(není to Tomo)..a chtěj skočit do tý řeky a Jára furt říká:"It´s dangerous and dirty!..."
skočili? lol! lol! lol! lol!
Embarassed Embarassed mně to videjko nic neříká .... ale třeba skočili Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
http://cominick.ic.cz
Mary(go)On

Mary(go)On


Poeet p?íspivku : 846
Age : 37
Registration date : 31. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 11:43 am

Teď jsem mírně rozpolcená a nevím kam to dát..... no tak se na mě nezlobte, ale vyhrál to Shann Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=P5bizM6jypY&NR=1

Hola amigos! Very Happy Aneb Tamburína a Šalína mluví lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 12:25 pm

Mary(go)On napsal:
Teď jsem mírně rozpolcená a nevím kam to dát..... no tak se na mě nezlobte, ale vyhrál to Shann Very Happy

https://www.youtube.com/watch?v=P5bizM6jypY&NR=1

Hola amigos! Very Happy Aneb Tamburína a Šalína mluví lol!
Teda Skládáačko..děkujíííí.Jinak s tou špáňinou jsme to zase včera vystihly..tak OLA lol!
Návrat nahoru Goto down
peťulka

peťulka


Poeet p?íspivku : 871
Registration date : 08. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 1:13 pm

kurna!!
že mi to vždycky tak vystihnem že se o tom bavíme to už není možný čarodějnice!! lol!
ha jinak včerejšek vydatnej lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSat Aug 18, 2007 1:29 pm

peťulka napsal:
kurna!!
že mi to vždycky tak vystihnem že se o tom bavíme to už není možný čarodějnice!! lol!
ha jinak včerejšek vydatnej lol! lol!
koukám,že rozšiřujeme vlny své telepatie...ohhhhhhm..ohhhhhhm lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:41 pm

video, co se mi moc libi, ale nevim, jestli ho sem uz nekdo nehodil. jestli jo, tak pardon za repeté.https://www.youtube.com/watch?v=C2Rq11BzdCA. snad to pujde. ja ty drumery fakt obdivuju. kde berou tolik energie. Laughing
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeSun Aug 19, 2007 11:42 pm

oprava zapomnela jsem pred youtube napsat www!ach jo No
Návrat nahoru Goto down
jersey

jersey


Poeet p?íspivku : 2752
Registration date : 07. 07. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeMon Aug 20, 2007 9:55 pm

ivanna27546 napsal:
oprava zapomnela jsem pred youtube napsat www!ach jo No

nevadí..jestli je to Warped..tak známe.. a jestli jsou to Pouličníci..tak to je ještě lepší lol!
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 10:32 pm

tak jsem neco nasla, snad to neznate: https://www.youtube.com/watch?v=TNRJjMFwM8o&NR=1
neni to neco mega, ale je tam Shann.chtelo by to novy koncertovani, flower album atd. lol!
Návrat nahoru Goto down
ivanna27546

ivanna27546


Poeet p?íspivku : 422
Age : 49
Localisation : prague
Registration date : 27. 06. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeWed Aug 22, 2007 10:33 pm

tak to zase nejde.jinak je to SHANIMAL nazev. Mad
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:00 pm

https://www.youtube.com/watch?v=ws68QRAt758&NR=1 Takový normální.....Shannon lol!
https://www.youtube.com/watch?v=jyT9VGEclr0 tady vypadá jako kašpárek
https://www.youtube.com/watch?v=HBw-o86bFsY z tohohle jsem taky unešená
https://www.youtube.com/watch?v=nV9lgS22_dg a zataháme Shannonka za ouško,.viď,Tomislávku????
Návrat nahoru Goto down
trin

trin


Poeet p?íspivku : 51
Age : 35
Localisation : daaaleko :)
Registration date : 30. 08. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:09 pm

co to je za písničku u toho posledního videa??
Návrat nahoru Goto down
Mkros

Mkros


Poeet p?íspivku : 740
Age : 45
Localisation : Tetčice...malá prdýlka asi 18km od Brna
Registration date : 21. 08. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 7:05 pm

trin napsal:
co to je za písničku u toho posledního videa??
Phase 1 Fortification
Návrat nahoru Goto down
trin

trin


Poeet p?íspivku : 51
Age : 35
Localisation : daaaleko :)
Registration date : 30. 08. 07

Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 7:22 pm

Mkros napsal:
trin napsal:
co to je za písničku u toho posledního videa??
Phase 1 Fortification

a máte ji někdo?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Videa se Shannonem na YouTube   Videa se Shannonem na YouTube - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Videa se Shannonem na YouTube
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Videa s Tomem na YouTube
» SUMMERSONIC VIDEA

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
30 seconds to mars :: Shannon Leto-
Přejdi na: